Skocz do zawartości
Forum

Czy warto stosować botoks?


Gość aquara

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, tak, to ta klinika. ja byłam w Kaliszu u pani Olgi Bobrowskiej niemal tydzień temu. nawet na specjalny termin się załapałam ? . i no powiem szczerze, efekt zadowalający, jak na pierwszą serię kwasu. niedługo umawiam się na następną ? . 

Odnośnik do komentarza

Ostrzyknięcia są raczej bezpieczne .Sama jakiś czas temu zdecydowałam sie na botoks bo nie mogłam patrzeć się na lwią zmarszczkę pomiędzy brwiami ( nadawała twarzy ponurego wyglądu). Bałam sie ,że bedzie to bardzo bolało ale nie było to tak straszne jak się obawiałam .Dostajesz znieczulenie. Polecam jednak dobrze zastanowić sie nad wyborem odpowiedniego gabinetu.Warto jest wybrać się do tego lekarza, ktory ma dobre opinie wśród pacjentów oraz zna się na tym co robi.

Sama wykonywałam tutaj w Krakowie i jestem zadowolona:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Odnośnik do komentarza

Zupełnie się zgadzam z poprzedniczkami. Botoks jest zupełnie bezpieczny, ale trzeba znaleźć odpowiedniego lekarza do wykonania zabiegu. Ja miałam zabieg botoksem w Krakowie w Magnopere i naprawdę polecam. Lekarz Roma Zielińska jest profesjonalistką w tym co ronim

Odnośnik do komentarza
Gość klaudia126

jak widać, temat wciąż żywy ? . u mnie nie ma aż takiego problemu ze zmarszczkami, ale u mojej mamy... no, nie jest dobrze. niedługo będzie miała swoje 45 urodziny i bym ją wysłała na taki kwas, ale jakie są przeciwskazania? no i gdzie wy byście poszły w KRK? Do MK właśnie? Tak tu piszecie... 

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu mogę polecić Aestetic Clinic i dra Rosińskiego https://wrosinski.pl/, ja tam robię botox. Też nie wiem, jak można się bać takiego zabiegu, grunt to wybrać dobrego lekarza i można być spokojnym ? Chyba dużo mitów narosło wokół tego tematu... Ale to zawsze warto poczytać lub popytać u źródła ? Nieprzekonanym polecam umówić się na konsultację ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz kłopot ze zmarszczkami, no to wydaje mi się, że raczej będzie to jedyne wyjście. Zabiegi z botoksem w dzisiejszych czasach dają bardzo ładne efekty. I faktycznie, jak inni, mogę polecić Wam Magiczną Klinikę. Wszystko było tam, jak trzeba, a efekty świetne!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zależy o jakim zabiegu mówisz ? Czy masz na myśli usuwanie zmarszczek czy np. leczenie nadpotliwości. Przechodziłam terapię botoksem właśnie w celu zniwelowania nadpotliwości w SCM estetic. Od tego momentu naprawdę uwierzyłam w zbawienne działanie tego środka. Nie muszę się już stresować plamami na ubraniach. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2020 o 21:10, Gość lololo napisał:

W Poznaniu mogę polecić Aestetic Clinic i dra Rosińskiego https://wrosinski.pl/, ja tam robię botox. Też nie wiem, jak można się bać takiego zabiegu, grunt to wybrać dobrego lekarza i można być spokojnym ? Chyba dużo mitów narosło wokół tego tematu... Ale to zawsze warto poczytać lub popytać u źródła ? Nieprzekonanym polecam umówić się na konsultację ?

Pełna zgoda. Botox to zabieg, z którego warto korzystać, bo daje super efekty. CO WAŻNE wybór lekarza to istotne kryterium, bo dobry lekarz = zadowalające efekty. Sama korzystałam z usług dra Rosińskiego i polecam, bo na własnej skórze się przekonałam, że zna się doskonale na tym, co robi. 

Odnośnik do komentarza

Myślałam, że będę pierwszą osobą, która poleci Ci Magiczną Klinikę, a tu niespodzianka ? Oryginalna nie będę, ale dziewczyny mają rację - zabiegi u nich to czysta przyjemność. Nie dość, że efekty naprawdę zadowalające, to jeszcze tak przemiła obsługa i lekarze, że chciałoby się tam być częściej!

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2020 o 20:17, Gość dominikadd37 napisał:

Moim zdaniem warto, efekty są super ? Cyklicznie pojawiam się w klinice Sfera na zabieg z botoksem i zawsze jestem zadowolona. Teraz mają promocyjną cenę na botox - od 350 zł można już zrobić botoks, tu można sobie o samym zabiegu więcej poczytać https://www.klinikasfera.pl/botox/

To świetna cena jak na Warszawę! O doktorze Migale słyszałam wiele dobrych opinii, sama jeszcze nie miałam okazji skorzystać z jego usług, ale wybieram się, zwłaszcza że pierwsza konsultacja jest darmowa, a do tego botoks w tak promocyjnej cenie ...?

Odnośnik do komentarza

No powiem Ci, że oferta w Magicznej Klinice jest bardzo bogata. Do konsultacji przekonała mnie atrakcyjna cena zabiegów. Preparaty na jakich pracują lekarze są na wysokim poziomie, podobnie jak świadczone usługi. Wykonałam tam właśnie zabieg z użyciem botoksu i jestem zachwycona.

Odnośnik do komentarza
Gość miranda011

To ja pójdę, co prawda do Gdańska, bo tu aktualnie pracuję, ale skoro mówicie, że lekarze ci sami wszędzie pracują, to ja zdecydowanie się na to piszę. nie chcę szukać gdzie indziej, jak tu tak dobrze mówicie. Mezoterapio, nadciągam! ❤️

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka (lat 43) ostrzyknęła sobie brodę botoxem, efekt był taki, że zniknęły bruzdy na brodzie, a kąciki ust przestały ciągnąć do dołu jak mówiła, bo jak nic nie mówiła to było ok, a jak mówiła to na brodzie robiły jej się takie zagłębienia, a kąciki układały w smutną podkówkę. Do tego pod kącikami robiły jej się linie marionetki.
Efekt wyszedł ładny, więc pewnie i u Ciebie tak będzie.

W Krakowie mogę polecić klinikę Bona Dea. https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/ Na stronie jest kontakt. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...