Skocz do zawartości
Forum

Czy warto stosować botoks?


Gość aquara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwiasyl
W dniu 31.01.2021 o 01:05, Gość julia93455 napisał:

Ja również polecę Wam Magiczną Klinikę, bo u nich efekty są naprawdę niesamowite. Zapisałam się na zabieg jakiś czas temu, no i jak na razie efekty są super!

 

Ceny mają dużo przystępniejsze, niż w stacjonarnych gabinetach ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2021 o 01:05, Gość julia93455 napisał:

Ja również polecę Wam Magiczną Klinikę, bo u nich efekty są naprawdę niesamowite. Zapisałam się na zabieg jakiś czas temu, no i jak na razie efekty są super!

 Niesamowite efekty? No dobrze, ale cóż to znaczy? Ja się przymierzam od dłuższego czasu do wypełniania zmarszczek i jakoś nie mogę się zebrać, nie wiem, chyba się boję, że będę wyglądać jak te wszystkie gwiazdy po botoksach ? W sumie jak ktoś ma dobrze zrobioną twarz to przecież nie widać ingerencji lekarza hmm?!

Odnośnik do komentarza
Gość malina65
W dniu 2.03.2021 o 12:40, Gość 6laska napisał:

 Niesamowite efekty? No dobrze, ale cóż to znaczy? Ja się przymierzam od dłuższego czasu do wypełniania zmarszczek i jakoś nie mogę się zebrać, nie wiem, chyba się boję, że będę wyglądać jak te wszystkie gwiazdy po botoksach ? W sumie jak ktoś ma dobrze zrobioną twarz to przecież nie widać ingerencji lekarza hmm?!

Nie masz się czego obawiać, dobry lekarz na pewno nie da Ci się skrzywdzić. Wszystko z umiarem i będzie dobrze. Ja robię botoks i nikt z mojego otoczenia, nawet tego nie zauważył, po prostu zmarszczki są wygładzone i już. 

Odnośnik do komentarza
Gość wasylkaa

Właśnie tak to jest, zawsze się patrzy na te laski, co mają ogromne, przesadzone usta, czy policzki i na ten podstawie człowiek sobie wyrabia zdanie o medycynie estetycznej, tymczasem więcej osób korzysta z takich zabiegów, niż może nam się wydawać. Ja też robiłam wypełnianie zmarszczek.

Odnośnik do komentarza
Gość miroslawa78
W dniu 26.09.2020 o 06:15, Gość sara5333 napisał:

Też właśnie zastanawiałam się nad tym, czy wybrać Magiczną Klinikę, no i przyznam, że zaskoczyliście mnie tymi pozytywnymi opiniami. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że warto wybrać Magiczną Klinikę 

Szybka sprawna komunikacja online, zapisałam się na konsultację, lekarz obejrzał mnie, powiedział jakie rezultaty możemy osiągnąć i przystąpił do dzieła. Jestem zadowolona, chociaż nie powiem, że nie miałam obaw. Wcześniej oczywiście sprawdziłam lekarza i wydawał się ok, nie pomyliłam się. Bardzo profesjonalna obsługa klienta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2021 o 11:53, Gość mamzmarszczki napisał:

Botoks czy kwas hialuronowy do wygładzania zmarszczek? Bo będzie lepsze w przypadku lwiej zmarszczki?

Lekarz powinien o tym zdecydować, ale... musisz zdawać sobie sprawę z tego, że botoks jest na stałe, a kwas hialuronowy po roku się wchłania, więc trzeba powtarzać zabieg.

Odnośnik do komentarza

W Magicznej Klinice miałam robiony botoks i zdecydowanie warto umówić się tutaj na ten zabieg. Efekt niesamowity - widoczny a jednak subtelny, więc jestem w pełni usatysfakcjonowana. Na uwagę zasługuje też sam personel, który ma świetne podejście do mocno zestresowanych pacjentów (takich jak ja :D)

Odnośnik do komentarza

Jak botoks, to tylko i wyłącznie w magicznej klinice! Sama przed wizytą w tej klinice, byłam w kilku innych miejscach i w żadnym nie zajęli się mną z takim profesjonalizmem. Efekt też jest bardzo dobry więc z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

Odnośnik do komentarza

No ja nie jestem z tego dumna ale rownież chodzę na botoks do gabinetu medycyny estetycznej. Na niewielkie ilości w czoło. Probowałam ćwiczeń i masaży ale nic na mnie innego nie działa i jeśli nie zastosuję botoksu to wygladam jak zmęczona oraz o wiele starsza. Zabiegi obecnie robię co 8 miesięcy, nie zmienia to również mojej mimiki. Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach.

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/

Na stonie jest opisane jak dlugo może działać toksyna botulinowa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia37

Moim zdaniem jak najbardziej, wszystko jest dla ludzi. Sama zdecydowałam się na botox z powodu zmarszczek mimicznych, które mam mimo młodego wieku. Każdemu mogę śmiało polecić. Sama na zabiegi chodzę do kliniki https://wrosinski.pl/, gdzie mogę liczyć na profesjonalne podejście dra Rosińskiego i wspaniałe efekty ?

Odnośnik do komentarza
Gość kasia4322

W odpowiednim miejscu, jak najbardziej tak. Bardzo dobrą cenę i profesjonalną obsługę mają w Magicznej Klinice. Ich kliniki znajdują się w całej Polsce, więc do któregoś na pewno będziecie mieli blisko, jeśli chcecie uzyskać piękny efekt ?

Odnośnik do komentarza
Gość paula0432

Jestem za takimi zabiegami, szczególnie w Magicznej Klinice, bo to profesjonalne miejsce, gdzie pomogą Wam zadbać o Wasz wygląd i większą pewność siebie. Chciałabym wypełnić lwią zmarszczkę i ciebie po oczami.

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja myślę, że botoks bywa całkiem niezłym rozwiązaniem w niektórych sytuacjach. Nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób wstydzi się korzystania z medycyny estetycznej. Zabieg jak każdy inny... Prawda jest taka, że botoks można stosować już na pierwsze zmarszczki i nie widzę w czym niczego niewłaściwego. Ważne jest tylko, aby go wykonać w miejscu, któremu w zupełności ufamy. Ja na przykład regularnie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i jestem z nich bardzo zadowolona. Ze swojej strony mogę polecić SCM estetic, a do wykonania botoksu – dr Agnieszkę Bronikowską. Jest świetna i potrafi dobrać odpowiednią ilość preparatu do danego problemu. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość werkape

No stówke dwie mniej zapłacisz, zależy z jakim gabinetem medycyny estetycznej będziesz porównywać ceny. Oczywiście w tym przypadku cena nie powinna grać głównej roli, niemniej jednak jak można zaoszczędzić trochę kasy, to czemu nie ?

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne pytanie, czy warto stosować botoks, bo wydaje mi się, że to zależy od tego, jaki jest problem. Bo na przykład na czole botoks się sprawdzi, ale na wypełnianie doliny łez lepiej wybrać kwas hialuronowy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2021 o 20:42, Gość małgośkatkaczyk napisał:

A jak z cenami, mają dużo niższe niż w standardowych, stacjonarnych klinikach medycyny estetycznej? 

Niektore zabiegi są nawet o połowę tańsze, także jak najbardziej się opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Gość lucynaa

Moim zdaniem najważniejsze kryterium to jest kryterium jakości, a cena dalej za nim. Ja chodzę na zabiegi z botoksu do dra Rosińskiego w Poznaniu, moim zdaniem ceny są w porządku, chyba zawsze można taniej znaleźć, ale tu chodzi o twarz, a w Art Aestetic u dra ja wiem, że mogę im w pełni zaufać ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2021 o 21:20, Gość paula6 napisał:

Niektore zabiegi są nawet o połowę tańsze, także jak najbardziej się opłaca. 

Pewnie, że się opłaca, bo jakość usług jest taka sama, a ceny naprawdę atrakcyjne. Nie ma się czego obawiać, akurat Magiczna Klinika jest ok, ma dobre opinie wśród pacjentek, na FB są zdjęcia przed i po zabiegach, szybko odpowiadają na wiadomości. polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...