Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o męskich piersiach?


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tańcząca Wariatka

bez przgięcia.... do damskich to ci brakuj e - nie cpochlebiaj sobie :)) ( żart) moim zdaniem troszkę tłuszczyku jest ale bez przesady. Trochę ćwiczeń i bedzie ok. co do włosów to mi one nie przeszkadzają. Dziwnie ise czuję jak facet goli sobie klate:)

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

O rany...dziewczyny...czepiacie się Achy,no i w jakim celu?
Przecież każdy ma prawo do własnej opinii i krytyki względem drugiej osoby.
Sam prowadzę szkołę sztuk walki,posiadam także siłownię i jak żyję,to nie widziałem żeby jakiś facet miał takie zatłuszczone piersi nie mając problemów z wagą.
Co do Rafaella,to jest on człowiekiem,który ciężko znosi krytykę.W każdym jego wątku tak jest.
To są naprawdę kobiece piersi,nadmiar tkanki tłuszczowej,często widzę nawet kobiety,które posiadają mniejsze biusty od tego na zdjęciach.

Niech przyjmie trochę krytyki do siebie,co mu szkodzi? świat się nie zawali.

Odnośnik do komentarza

mnie juz sama nazwa - męskie piersi odrzuca ;) nie lubię bo tacy faceci zazwyczaj mają jakąś tam nadwagę.
wolę takie jak mężczyźni sobie wypracują na siłowni -wtedy aż się dotknąć chce ;)
co do zdjęć to moim zdaniem lepiej bez włosków i nie wiem czy między robieniem zdjęć schudłeś czy mi sie wydaje ze są mniejsze bo bez wloskow ?

Odnośnik do komentarza

Psychopata, krytykę od ciebie i achy przyjąłem.

Tiara, to takie, które facet wypracuje na siłowni i które chce się dotknąć, to nie nazywają się piersiami? Tłumaczę Ci jak chłop krowie na miedzy, że piersi dzielą się na damskie i męskie, przy czym męskie nie oznaczają, że wyglądają jak damskie.

Co do moich piersi, to naprawdę psychopato, albo nie widziałeś w ogóle kobiecego biustu, bo twoja szkoła walki przesłania ci cały ludzki nieboskłon i jedyne co oglądasz to pocące się męskie ciała w dżudokach, albo zbyt skupiasz się na męskim ciele nie wiedząc tak naprawdę jak wyglądają damskie piersi.

Fakt, przyznaję, że nie wyglądają jak u faceta pakującego na siłowni, ale też nie zwisają jak u otyłego faceta i są jędrne, mimo, że jest na nich trochę tłuszczyku. Co wcale nie znaczy, że nie chcę poznać zdania innych na ten temat. Zdanie psychopaty i Tiary już poznałem, innych osób też.

Odnośnik do komentarza

Że moje cyce nie wyglądają jak u kulturysty? Przyjmuję.
Że jest na nich trochę tłuszczyku? Przyjmuję.

Jednak, że przypominają kobiecy biust, nie przyjmuje bo to jawne przegięcie i piszesz to chyba wyłącznie po to aby dowalić. Jeżeli rzeczywiście przypominają damskie, np twoje, to gorące i serdecznie ci współczuję.:)

Odnośnik do komentarza

widzę, że znów ktoś się do mnie przyczepił. Ok, to wy możecie krytykować, a ja nie? Popatrzcie lepiej na siebie, bo ja po prostu napisałam, że on ma cycki jak u kobiety. I to nie jest dogryzanie, bo naprawdę tak jest. Skoro jest taki pewny siebie i zadowolony ze swojego ciała, a przy tym chce poznać nasze zdanie, to niby dlaczego mam nie napisać co myślę? Nie podobają mi się jego cycki, bo nie wyglądają jak męskie (facet nie musi mieć mięśni jak Pudzian, ale tu już widać, że Rafaello ma problem z wagą lub z nadmiarem żeńskich hormonów). Tylko jak widać ja na tym forum już nic nie mogę napisać, bo zaraz jestem zła i okropna. Zastanówcie się nad sobą, bo wy najchętniej byście tylko tyłki wszystkim lizały i tyle. Człowiek powinien mieć swoje zdanie, a nie... jak na forum pojawi się facet, to nagle wszystkie się łaszą do niego. Ciekawe jak jest na żywo, pewnie tak samo część z was lata i piszczy za mężczyznami, bo jesteście jakieś niedowartościowane i wszystko odbieracie jak atak.
Psychopata dzięki za obronę, bo już mnie niektórzy ludzie tu naprawdę zaczynają irytować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...