Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o męskich piersiach?


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem, to ty Rafaello ciągle odwracasz kota ogonem. Przestań wszystkim wmawiać, że wszystko z twoimi cyckami jest ok, bo nie jest, ponieważ są za duże jak na męskie piersi. Chyba prawie wszyscy ci to już napisali, a ty ciągle swoje.

Odnośnik do komentarza

Rafaello, piersi męskie to rzecz indywidualna - tak jak wiele części ciała - u każdego można dostrzec różnice. Nieprawdą jest, że każdy facet z nadwagą ma "cyce". Mam męża ze sporą nadwagą i ma płaskie piersi. Taka masz budowę ciała. Sam przyznajesz, że masz parę kilogramów za dużo, a w jednym momencie "krzyczysz" na kogoś, bo Ci mówi, ze masz nadwagę.. Sam sobie przeczysz... Nie widać u Ciebie oznak choroby, więc nie wiem o co te całe halo. Ważne, żeby zaakceptowała Ciebie Twoja partnerka, nie muszą wszyscy forumowicze, bo jak widzisz - każdy ma inne zdanie na ten temat. Ważne, że Tobie Ty sam się podobasz - co Cię obchodzi zdanie innych ludzi? Ja bym się nikogo o nic takiego nie pytała... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

rafaello powtarzam ci po raz 100 nie rób z siebie ofiary, bo w tym wątku nie byłam chamska tylko ty zacząłeś, że niby ci dogryzam. Ty wcale nie przyjmujesz poglądów sprzecznych z twoimi do siebie. Ktoś ci napisze normalnie, co myśli, bo przecież o to pytasz, a ty się z nim kłócisz, że nie, że jest inaczej, a jak ci nie podpasuje, to go wyzywasz. Zastanów się nad sobą, bo zachowujesz się jak dzieciak. W każdej odpowiedzi każdemu zaprzeczasz kto tylko ci napisze, że twoje piersi nie wyglądają jak męskie. WSZYSTKO ODBIERASZ JAK CHAMSTWO, A SAM ZACHOWUJESZ SIĘ JAK CHAM. Wyzywasz od idiotek i innych, bo ci ktoś napisze, że nie podobaja mu się twoje cycki.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że biegam w kobiecych fatałaszkach. Poza tym oszczędź sobie podobnych wywodów pod moim adresem bo akurat ciebie to nikt nie przebije. Sam masz wystarczająco zryty dekiel, proponuję ci zatem przedziurawić sobie np odbyt a następnie podczepić się do haka. Zwisając głową w dół na pewno będziesz miał przeróżne, nowe przemyślenia w tym również na swój temat. Wtedy do mnie napisz.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałeś ale widać w linku zamieszczonym przez ciebie inne twoje fotki w tym te w damskich ciuchach.

ps. to że zaczynasz pisać jak prostak i głośno krzyczysz to uważasz że masz większy posłuch? Jak ktoś nie ma argumentów stara się obrazić ale to nie jest metoda :)

Spoko jak twoją żonę czy kobiete kręca klimaty spasionego kolesia z cyckami w damskich fatałaszkach to mi nic do tego :)

Odnośnik do komentarza

Haha, dobry koles widzę. A więc podsumujmy. Nosisz rajstopki i masz cycki? Ok, pomysl jednak. Czy kogos może podniecać męskie owłosione cycki? Raczej nie. Tak samo, czy podnieca cię kobieta z owłosionym penisem (zresztą, cholera cię wie :D) ? Więc nie. Męskie cycki nie są apetyczne. Są obrzydliwe. Faceci nie noszą rajstop i nie mają cycków. Tak to już jest. :D

Odnośnik do komentarza

Nie dorastasz, żeby prowadził z tobą sensowną dyskusję. Tyle na twój zgorzkniały temat.

Co do posta powyżej, owszem, są damskie piersi i są męskie, a zatem mamy cycki damskie i cycki męskie. Wiele kobiet lubi włosy na klatce u mężczyzny w tym na piersiach. I wcale nie chodzi tutaj o nadwagę. Jeżeli tego nie rozumiesz, to albo nie chcesz rozumieć,

Odnośnik do komentarza

Morda, kurczak! Nie dorastasz, żeby prowadził z tobą sensowną dyskusję. Tyle na twój zgorzkniały temat.

To wszystko? To tak, jakbym napisał-masz męskie cycki, twój argument jest bez znaczenia. Choć własciwie to prawda. Kto zwraca uwagę na opinię faceta z cyckami?

Co do posta powyżej, owszem, są damskie piersi i są męskie, a zatem mamy cycki damskie i cycki męskie

Pozwól, że zacytuję ci definicję piersi z encyklopedii.

"pierś – największy gruczoł skórny człowieka, jeden z parzystych narządów, rozwijający się u kobiet w okresie pokwitania."

Nie ma słowa o piersiach u faceta. Przykro mi, ale muszę ci to powiedzieć: mężczyźni nie mają cycków... To pewnie szok dla ciebie.

Wiele kobiet lubi włosy na klatce u mężczyzny w tym na piersiach

Tak, pokaż owłosione cycki, pełne kłaczków, a każda będzie twoja!

Natomiast z całą pewnością nie ma kobiet z penisami. Wyjątek to shemale.


Z całą pewnoscią nie ma mężczyzn z piersiami. Wyjątek to ty i cała masa grubasów.

Odnośnik do komentarza

To wpisz sobie, durniu. "Rak piersi u mężczyzn". I napisz mi wtedy, że mężczyźni nie mają piersi, ofiaro losu.

Nie napisałem, że mężczyźni nie mają piersi. Nie mają "cycków". Czyli nie są one tak widoczne. Bo takie są u kobiet. Są w 90% płaskie.

Chcesz zamienić wadę w zaletę. A do tego trzeba mieć to "cos". No, i ciężko mienić w zaletę posiadanie cycków u faceta. Tak jak broda i wąsy u kobiety. Łazisz po forach, i chcesz, by ktos cię przekonał, że kobiety lubią owłosione cycki i rajstopy u facetów. No lubią, tak samo jak niektórzy faceci lubią przeraźliwie grube kobiety i stare babcie. A nawet dwa w jednym. Ale to mały procent. Może nawet bardzo mały.

Do tego ostro rzucasz wyzwiskami, i jestes narwany, to przez owłosione cycki? Może żadna cię nie chce, bo jestes jakims pieprzonym dziwadłem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...