Skocz do zawartości
Forum

Golenie miejsc intymnych


Gość komercyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komercyjny

nie swędzi jak odrastają, kroski sa takie malutkie czerwone , ale mało ich, jak posmaruje sudocremem to znikaja, i jest bardzo ładnie :), Też zamierzam golić się regularnie :), spodobała mi sie taka świeżość i brak włosów tam... przynajmniej jest wygodnie :)

Odnośnik do komentarza

Nie !
Żel do golenia ma być nie do mycia jest duża różnica, a potem ja używam taki balsam krem po goleniu nivea, zarówno na twarz jak i na okolice intymne zapobiega podrażnieniom, jest antybaktarejny chłodzi ale nie szczypie. I wtedy skóra jest gładka miła w dotyku i bez krostek i zaczerwienień, moja partnerka jednak stosuje od niedawna krem do depilacji intymnej ale ja nie próbowałem jeszcze (będę próbować pd pachami bo tam akurat zawsze się podrażniam a ponieważ trochę prowadzę tryb sportowy to jednak dużo mi łatwiej jak pod pachami też mam gładko).

Odnośnik do komentarza

Ja lubie jak tam nie ma wlosow, jest duzo wygodniej i wyglada ladniej, na przyklad jak zakladasz biquini, czasami na plazy widac jak dziewczyna jest w stroju kapielowym i troche jej wystaje wloskow :D:D tak troche glupio to wyglada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...