Forum Uroda

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzny

~Kamil

~Kamil

Cześć, mam pytanie. Mam 18 lat i od pół roku spotykam się z dziewczyną. Chcielibyśmy zacząć współżyć, ale ja mam problem: Jestem brunetem o ciemnej karnacji, do tego mam duże owłosienie. Nie mam problemów z hormonami, po prostu tak mam. Mój brat i ojciec też. Nie przeszkadzają mi włosy na rękach czy nogach, ale zastanawiam się nad włosami tam... ja sie przyzwyczaiłem, ale wstydzę się tego przed dziewczyną, że może jestem za bardzo owłosiony i przez to nie będzie chciała spróbować seksu oralnego. Myślicie, że owłosienie ma wpływ na seks oralny, czy lepiej zgolić, aby partnerka była "chętniejsza" na tą formę seksu??

~Kaja

~Kaja

mi osobiście nie przeszkadzają włosy u mężczyzny ale jeśli faktycznie masz tam bardzo duże owłosienie to może lepiej trochę podciąć, nie mówię całkiem golić, ale trochę skrócić, aby było przyjazne dla kobiety :)

~Dagna

~Dagna

przytnij przytnij, bo takie krzaki to faktycznie mozna sie zniechecic, zwłaszcza jesli masz długie krecone i czarne, a pewnie takie masz. Oczywiscie zarzyj kąpieli przed seksem oralnym!!

~Dagna

~Dagna

żadne lepsze doznania po prostu się umyj skoro chcesz seksu orlanego, żeby się odswiezyc. przeciez jakby nie bylo ale oddajesz mocz penisem, pocisz sie itd. az szok ze o tym nie pomyslales!!!!!!!!!!!

~Kamil

~Kamil

to akurat wiem, oczywiscie ze sie wykapie przed spotkaniem, to chyba naturalne :))) czyli lepiej podciąć trochę włoski. A jesli wydepiluje sie całkiem to będzie przesada????

~Dagna

~Dagna

jak sie oglolisz całkiem bedziesz wyglądał jak plastikowy ken co szuka barbi, albo 10 latek ktory nie wszedl w okres dojrzewania :D poza tym jak to bedzie wygladało? włosy na rekach nogach, klacie, zarost a w majteczkach łyso...

aanielkaa

aanielkaa

hahahahahaha nieźle :D faceci myjcie sie :D a tak na powaznie: czemu faceci sie nie golą i dla nich jest to ok, a od kobiety wymagają aby była gładka jak pupa niemowlaka? Ostatnio mój znajomy mi opowiadał, że kobieta przed nim sie rozebrała i dostał szoku bo....!!!!! miała krostki na wzgórku łonowym po goleniu i jak to jest możliwe bo przeciez panie w filmach dla doroslych tego nie mają!!!!! zapomniał chyba pomyslec ile one mają pudrów tu i tam...

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
sindy81

sindy81

bo właśnie rpzez filmy wydaje im sie ze wszytsko jest takie ladne i idealne, ale nie zastanowia sie ze np. ci mezczyzni do filmow biora jakies leki czy zastrzyki zeby zwiekszyc ilosc wydzielanej spermy, albo przedluzyc czas stosunku itd

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
Iskra

Iskra

No jak masz strasznie długie to je może trochę przytnij ale tak to zostaw je, bo jak całkiem zgolisz to będziesz wyglądać dziwnie

14 iskra Kobieta, 28 lat, Lublin
Kulka17

Kulka17

moim zdaniem tam powinno być wygolone, bo tak owłosione to jakoś tak paskudnie to wygląda. I proponuję też depilację pośladków, bo zarośnięty tyłek to też jakoś tak nie fajnie.

13 kulka17 Kobieta, 20 lat, Tarnobrzeg
karolinexxx

karolinexxx

mnie tyłek nie przeszkadza i tak nie mam z nim nic do czynienia...

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Asioook

Asioook

Dla mnie to facet powinien byc tam ŋładziutki skoro ja się golę to oni też mogą. Od nieogolonego tyłka gorsze są włochate plecy

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 26 lat, Kraków
~kaja

~kaja

przesadzasz, wiadomo ze mezczyzni sa bardziej owlosieni niz kobiety ale i kobiety zdarzaja sie z wasikiem i bardziej kudlatymi rekami niz nie ejden facet, w koncu nie robia tego specjalnie po prostu tak maja, trzeba byc wyrozumialym, zreszta masz wlosy na glowie i je myjesz i Cie to nie obrzydza, facet ma wlosy na plecach i tez sie myje wiec w czym problem??

~Ronda

~Ronda

no ale jak jest za bardzo kudłaty to jak zwierzak a nie facet

muszka19

muszka19

n0ooooo jak za bardzo kudłaty to nie ale jak wygolony całkiem to tez niedobrze najlepiej jakby cos tam bylo ale nie chaszcze tylko tak delikatnie....

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
dadaaria

dadaaria

prosta reguła - włosy za włosy, jak za bardzo zarośnięty to i Ty się nie depiluj, zobaczymy kto pierwszy ustąpi ;)))

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
aanielkaa

aanielkaa

ale facet nieogolony to taki wiecie, prawdziwy facet, najlepsi sa tacy duzi, umiesnieni, owłosieni wtedy wiesz ze ten facet ma duzo testosteronu, że jest prawdziwym facetem, a Ty mozesz przy nim byc mała niewinną kobietką :)

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
Asioook

Asioook

czasy jaskiniowców już minęły daaawno temu.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 26 lat, Kraków
muszka19

muszka19

hahahahhaa no a conan? troche owłosiony ale jakie ciacho!!!!!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

jak jest duzy i umiesniony to ok, ale jak taka blada chudzinka z kudlami to zdecydowanie NIE!!

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo