Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzny


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie. Mam 18 lat i od pół roku spotykam się z dziewczyną. Chcielibyśmy zacząć współżyć, ale ja mam problem: Jestem brunetem o ciemnej karnacji, do tego mam duże owłosienie. Nie mam problemów z hormonami, po prostu tak mam. Mój brat i ojciec też. Nie przeszkadzają mi włosy na rękach czy nogach, ale zastanawiam się nad włosami tam... ja sie przyzwyczaiłem, ale wstydzę się tego przed dziewczyną, że może jestem za bardzo owłosiony i przez to nie będzie chciała spróbować seksu oralnego. Myślicie, że owłosienie ma wpływ na seks oralny, czy lepiej zgolić, aby partnerka była "chętniejsza" na tą formę seksu??

Odnośnik do komentarza

hahahahahaha nieźle :D faceci myjcie sie :D a tak na powaznie: czemu faceci sie nie golą i dla nich jest to ok, a od kobiety wymagają aby była gładka jak pupa niemowlaka? Ostatnio mój znajomy mi opowiadał, że kobieta przed nim sie rozebrała i dostał szoku bo....!!!!! miała krostki na wzgórku łonowym po goleniu i jak to jest możliwe bo przeciez panie w filmach dla doroslych tego nie mają!!!!! zapomniał chyba pomyslec ile one mają pudrów tu i tam...

Odnośnik do komentarza

przesadzasz, wiadomo ze mezczyzni sa bardziej owlosieni niz kobiety ale i kobiety zdarzaja sie z wasikiem i bardziej kudlatymi rekami niz nie ejden facet, w koncu nie robia tego specjalnie po prostu tak maja, trzeba byc wyrozumialym, zreszta masz wlosy na glowie i je myjesz i Cie to nie obrzydza, facet ma wlosy na plecach i tez sie myje wiec w czym problem??

Odnośnik do komentarza

Ja to bym nie chciała, aby mój facet się depilował, nigdzie. W ogóle przerażaja mnie tacy faceci co to dbaja o swój wygląd bardziej niż kobiety. to nienaturalne. Źle bym się czuła z takim wypacykowanym facetem. od tego to już tylko krok do takiej hybrydy jak madox czy szpak...............

Odnośnik do komentarza

Podobno o gustach się nie rozmawia... Ale zamiast odpowiedzieć chłopakowi konkretnie co ma zrobić i jakoś mu doradzić, to część z Was wrzuca tutaj jakieś swoje wywody, które oddalają się od tematu głównego...
Jednej dziewczynie nie przeszkadzają długie włosy i wówczas seks oralny jest dla niej przyjemnością. Druga musi mieć całkiem na zero, bo inaczej sobie tego nie wyobraża. Dla następnej facet ogolony w okolicach intymnych wygląda dziwnie. Cóż... Żeby Twojej dziewczynie nic nie przeszkadzało, to może na początek przytnij sobie włosy. Co do golenia dogadaj się z dziewczyną, jak to według niej wygląda, jakby wolała. Myślę, że doceni to, że dbasz o jej zdanie i starasz się o to, żebyś nie tylko Ty miał z tego wszystkiego przyjemność.
Długie włosy mimo wszystko przeszkadzają. Krótkie generalnie są neutralne. A jeśli chodzi o golenie, to nie uważam, że facet, który goli swoje okolice intymne dla swojej kobiety był zaraz metroseksualny, mniej męski czy jakkolwiek ktoś sobie to nazwie... Golenie ma swoje plusy, bo zanim włosy odrosną, to minie trochę czasu i nie będziesz musiał zawracać sobie głowy nożyczkami ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To dobry pomysł, żeby zwyczajnie ja zapytać. Po prostu na razie nic nie rób. A jak ona już zobaczy jak to wygląda to zapytaj czy nie wolałaby, abyś przyciął czy coś i wtedy poznasz jej opinię. Tylko, żeby ona z grzeczności wbrew sobie nie zaprzeczała.

Odnośnik do komentarza

To już inna sprawa ;) Jak porozmawiacie, to dowiecie się o swoich oczekiwaniach. Może na początek, żeby ją zachęcić, zapytaj czy ma ochotę na seks oralny i uracz ją takimi pieszczotami... ;) Jeśli jej się to spodoba, myślę, że nie będziesz musiał długo czekać na reakcję z jej strony. Szkoda by było z tego rezygnować ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...