Skocz do zawartości
Forum

Co wam się w sobie podoba?


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

a ja oczywiście nie uważam się za idealną, ale ogólnie się sobie podobam :) lubię swoją pupę, a moje piersi ładnie wypełniają dekolty, lubię swoje usta, bo są małe i pełne i swoje oczy... do niedawna nie lubiłam swoich włosów, ale jak odkryłam sposób na pielęgnację i układanie ich, to z nich też jestem zadowolona i ludzie mnie się pytają co robię, że mam tak ładne i błyszczące włosy. Moje nogi ładnie wyglądają w spódniczkach, na twarzy nie mam żadnego pryszcza, mam ładny uśmiech :)
Jeśli chodzi o charakter, to uważam, że jestem miłą osobą (oczywiście nie dla wszystkich), wygadaną, zabawną, ale kiedy trzeba, to potrafię wygarnąć i to też w sobie lubię, bo teraz trzeba umieć się bronić. No i jestem dobrą matką, kocham swoje maleństwo ponad życie :)
co was tak mało się wypowiada? Nie lubicie siebie?

Odnośnik do komentarza

Piersi, rozmiar odpowiedni jak dla mnie, ładny kształ i piękny rowek który uwielbiam:)
Drugi to włosy z których jestem naprawdę dumna. Długie, grube o intensywnym naturalnym kolorze.
Trzecia rzecz to nogi. zbyt wysoka nie jestem ale nogi mam długie i proporcjonalne, łydki smukłe a uda niebyt rozbudowane.
Czwarte to oczy. Ani za duże ani za małe w sam raz.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

No to teraz ja:
Jeśli chodzi o aspekty fizyczne,to zdecydowanie uwielbiam moje piwne oczy z domieszką zieleni,milą twarz,grube,lśniące włosy,prosty nos oraz nogi.

Jeśli chodzi o to co mam w sobie:
Mam ogromne pokłady wyobraźni(piszę wiersze i teksty piosenek)
Szybko pochłaniam wiedzę
Mam w sobie wielką motywację,nie posiadam nałogów
To co jeszcze jest moją mocną stroną to temperament,uczciwość,lojalność,wierność,wytrwałość,szczerość.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...