Skocz do zawartości
Forum

Zakochałam się w geju


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Od jakiegoś czasu przyjaźnię się z jednym chłopakiem, jest bardzo zadbany, przystojny, ładnie pachnie no i w ogóle jest super;-) Bardzo mi się podoba i chyba jestem w nim zakochana, ale...niedawno mi wyznał, że jest.. gejem!! Jestem w szoku, jak to? Nawet się popłakałam, no bo nie mogłam w to uwierzyć, myślałam, że zaczniemy normalnie chodzić ze sobą. Co mam teraz robić?

Odnośnik do komentarza

no raczej za dużo nie możesz zmienić. Jedyne co może Cię pocieszyć to to że on musi ci bardzo ufać skoro powiedział ci o tym:) Marne pocieszenie ale zawsze. Musisz wziąć isę w garść i zacząć żyć normalnie. Co najwyżej możecie się przyajznić -wkońcu gej podobno jest najlepszym przyjacielem kobiety

Odnośnik do komentarza

Nic, traktuj go jako przyjaciela. Doceń to, że był szczery w stosunku do Ciebie i wyznał Ci to, że jest gejem. Lepiej tak niz jakbys miała sobie robić nadzieje a on by to ukrywał i potem by Ci to powiedział. Jest gejem i tyle, nie zmusisz go aby został bi czy hetero. po prostu taki jest. Wiem, że to bolesne, ale musisz się z tym pogodzić zaakceptować to. Na pewno znajdziesz nową, heteroseksualną miłość, ale jeśli lubisz tego kolegę, możecie być przyjaciółmi. Ponoć najlepszy przyjaciel dla kobiety to własnie gej. Myślę, że nie powinnas go obwiniac z tego powodu, że nim jest. Uszanuj jego orientację i potraktuj jako "zajęty", "nieosiągalny". Niestety, ale ta miłość raczej nie skończy się związkiem. Masz wybór: albo przyjaźń i ostudzenie uczuć, albo ograniczenie kontaktu, bo przyjaźniąc się z nim, Twoje uczucia mogą być ciągle gorące w stosunku do niego.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

Czy ty chcesz teraz przemianować gościa w którym się bujnełaś a który cię odrzcił - na przyjaciela??
Pocieszę cię: niejedna naiwna próbuje tak robić - wiadomo po co.

A ogólnie: najlepszym przyjacielem dla kobiety może być tylko jej własny mężczyna a nie homoseksualita, któremu na kobietach zależy jak na zeszłorocznym śniegu.

I o czym chcecie rozmawiać z homoseksualistą jako "przyjacielem"? O relacjach damsko-męskich?
To jest tak, jakbyś rozmawiała z pedofilem, jak traktować dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...