Skocz do zawartości
Forum

Blada kreska na teście ciążowym a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie i chciałabym usłyszeć opinię kogoś doświadczonego. Otóż już prawie 2 tyg. spóźnia mi się miesiączka. W środę 2 maja zrobiłam test i pojawiła się druga kreska - bardzo blada ale widoczna. Tego samego dnia zrobiłam badanie krwi beta hcg i wynik jest 93,8. Dziś 4 maja powtórzyłam test i kreska również blada ale widoczna. Do lekarza jestem umówiona na poniedziałek. Ale przyznam że już cieszę się jak głupia. Jak myślicie czy to może jednak NIE być ciąża czy przy takich wynikach to pewna ciąża? dziękuję wszystkim za pomoc
PS. dodam jeszcze że jestem w trakcie brania antybiotyku w związku z zakażeniem bakteryjnym. Uprzedziłam lekarza rodzinnego, że mogę być w ciąży (wtedy nie byłam jeszcze po teście i badaniu). Zażywam Bioracef, jako bezpieczny w ciąży, czy stąd ta blada kreska?

Odnośnik do komentarza

~onaaa21a
Witam miesiączka spóznia mi sie równy tydzien bole brzucha miałam jak zaraz przed okresem lecz nie ma go .zrobiłam dziś test ciązowy "pre-test" na są 2 linie ale druga jest bardzo blada w porównaniu do tej pierwszej . Czy ten test jest wiarygodny ?

Witam!
Domowy test ciążowy powinien być wykonywany z porannej porcji moczu, gdyż wtedy jest największe stężenie hormonów. W przypadku wątpliwości należy powtórzyć badanie. Jeśli wynik po raz kolejny okaże się nieczytelny to można udać się do punktu pobrań krwi w celu oznaczenia poziomu betaHCG we krwi. Wynik badania laboratoryjnego powinien dać wiarygodną odpowiedź na pytanie o to czy jest Pani w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość ..zdezorientowana..

A ja robiłam test ok tydzien po tym jak mi sie spóźniała miesiączka i wynik był bardzo blady a jakies 2 tygodnie po robieniu tamtego testu zrobiłam dwa testy i oba wykazały bardzo bladą kreseczkę co test to bledsza co mam myśleć?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina880

witam

zrobiłam dzisiaj rano test, kreska blada lecz widoczna.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c435e83e470d18fa.html
Na zywo ciemniejsza, lepiej widoczna, nie tylko ja ja widziałam.
Martwie się, nie wiem co robic, gdyz juz 2 razy miałam podobna sytuacje, pozniej dostawalam okres. Mam tez objawy takie jak:
- bardzo bolesne piersi (szczegolnie po bokach)
- kilka dni temu miałam beżową wydzielinę
- czasami boli mnie podbrzusze i kłuje jajnik
- nagromadzenie gazow (a nie miewam)
- dzisiaj prawie zemdlalam po drodze do sklepu

Czy mozliwe ze to faktycznie ciąza? Czy jakas wada testu. Poradzcie cos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...