Skocz do zawartości
Forum

Modne makijaże


muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Makijaż dzienny powinien być dobrany do Twojego typu urody, jednak są pewne uniwersalne trendy które obowiązują w tym sezonie.
Makijażyści wielkich marek proponują powrót do lat 60tych - mocny makijaż oka, oparty na graficznych kreskach i wytuszowane rzęsy - styl kociego oka. Bardzo modne są też intensywne szminki w kolorze fuksji, złamanego różu oraz nieśmiertelnej czerwieni. Jeżeli do tej pory nie używałyście tak zdecydowanych kolorów, warto spróbować bo to idealny moment! Pamiętajmy jednak aby przy wąskich ustach wybrać jaśniejszy odcień i podkreślić go błyszczykiem by ich dodatkowo optycznie nie pomniejszyć. Bardzo modne są też pastele na powiekach. Miętowy, turkusowy, mleczy fiolet czy róż nałożony solo - bez kreski, jedynie z wytuszowanymi rzęsami. Kolor takiego cienia w makijażu dziennym nie powinien być intensywnie nałożony, jedynie w formie kolorowej mgiełki na oku.

Muzyko jeżeli malujesz cały czas kreskę spróbuj ją np "rozdymić", czyli zmiękczyć delikatnie cieniem. Po narysowaniu kreski przeciągnij ją kilka razy pędzelkiem, możesz do tego użyć jaśniejszego od koloru kreski cienia.

Odnośnik do komentarza

ostatnio spodobał mi isę makijaż w stylu azjackim. Tylko ze jest mały problem ja mam oczy niebieskie, czasami zielona to w zalezności od światła w jakim jestem. Jak sądzicie jakby wygladał taki makijaż na niebieskiech oczach?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...