Skocz do zawartości
Forum

Seks przestał sprawiać mi przyjemność


Gość lu...na

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lu...na

Witam.
Jestem z chłopakiem juz 3 lata równe, Chodzi o to ze wcześniej seks z nim sprawiał mi taka przyjemność ze głowa mała. Od półroku albo od 8 miesięcy kochamy się rzadziej prawie wcale, a kiedys codzinnie co dwa dni i seks juz nie sprawia mi przyjemność. Dodam ze straciłam prace chodze smutna i nie mam radości..... Kocham go ciągle mocno. Ale on mnie zostawiał trzy razy na wakacje sama i pojechał z kumplami na bardzo długo. moze mam uraz jakis do nie niego. Niewiem co zrobic z tym seksem ( nie biore tbl. antykon.) Boję się że sie rozwali....On się stara ale nie ma juz takiego nastrojuz jak kiedys. Jak on widzi ze mi nie jest dobrze to jemu tez jest źle. On wie ze jest mi źle i też sie martwi. Co robić??????Ratunku :(((

Odnośnik do komentarza

Myślę, że po części odpowiedziałas sobie na pytania. Dlaczego seks przestał sprawiac Ci przyjemność?
Bo:
1. straciłas prace, chodzisz smutna, nie masz radości - to może sprawiac, że odczuwasz dystans do sfery seksualnej. Problemy i zmartwienia często oddziałuja na nas w ten sposób, że po prostu nie ma się ochoty na seks, bo w głowie mamy inne myśli, jesteśmy przytłoczeni, przybici, smutni
2. możliwe, że masz do niego trochę żalu o sytuację z wakacji, czasem pewne sprawy, które w naszych oczach były dla nas przykre, złe, które odczuliśmy jako przykrość, spowodowały żal, który tłumisz w sobie i możliwe, że w jakiś sposób Cię blokuje, masz jakiś uraz jak sama napisałaś, rozczarowanie zawód - to powoduje dystans
3. może też winna jest rutyna?
Spróbuj zmienić to w taki sposób, że porozmawiaj z nim o tym co czujesz, że jest Ci przykro o te wakacje i ze nastepnym razem inaczej to zorganizujecie. Wyrzuc z siebie emocje i uczucia aby nic nie kumulowalo sie w Tobie, badz szczera powiedz to co czujesz, a poczujesz sie lzej. Dodatkowo, zaproponuj wspólny wyjazd na weekend. Nie musi to byc wyjazd gdzies daleko, moze byc wyjazd na wies, do spa itp Pobadzcie troche ze soba zjedzcie romantyczna kolacje wynajmijcie pokoj w domu w gorach itp. Moze chwila dla siebie, nowe miejsce i bliskosc sprawi, ze poczujesz radosc z bliskosci z partnerem i odswiezycie Wasz seks

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam,
Spadek potrzeb seksualnych oraz brak przyjemności z seksu może być spowodowany kilkoma czynnikami. Po pierwsze tak jak napisała Tarja, utrata pracy mogła u Ciebie wywołać stan depresyjny stąd spadek libido. Po drugie jeśli masz żal do chłopaka, za to, że zostawił Cię w wakacje samą - to też może odbijać się na waszym pożyciu seksualnym. Po trzecie może być to wina hormonów.
Porozmawiaj z chłopakiem na temat sytuacji, która miała miejsce w wakacje, popraw swój nastrój - zrób coś dla siebie, coś co lubisz robić. Być może jak odzyskasz radość życia odzyskasz także radość z seksu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...