Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, mdłości i zgaga a ciąża


Gość as...ad

Rekomendowane odpowiedzi

Gość as...ad

witam,
zacznę od tego, ze długość mojego cyklu wacha sie od 28 do 30 dni - takze nie są to krótkie cykle.
Przeczytałam już taką ilość forów.. i już sama nie wiem, co myśleć..
Ostatni okres miałam 7 lutego, 12 lutego kochałam się z chłopakiem, okres skonczył mi się 13..
Był to stosunek przerywany. Dni płodne powinny się zacząc 16...
około 16 lutego zaczęło kręcić mi się w głowie, miałam mdłości, ale oprócz tego problemy z koncentracją, pamięcią itd. więc nie do konca są to tez objawy ciązy. Podczas tygodnia od ok. 17 do 24 lutego zrobiłam dwa testy - oba wyszły negatywne.. ale to chyba za wcześnie na wykrycie ciązy.
Następny test zrobiłam 26 lutego.. również negatywny. (Wszystkie testy wykonałam rano). Ale czułam się źle, wydaje mi sie ze mam zgagę, odbija mi się, mialm problem z zaparciami.. przy dotyku piersi odczuwam ból.. czasem boli mnie kość ogonowa, ale nie jest to mocny ból, tylko jak wstaję.. Ostatni test zrobiłam wczoraj 06.03 ale wieczorem, a nie jak jest to zalecane rano.. i rownież wyszedl negatywny. Prosze powiedzieć mi czy jest możliwość zajścia w ciąze? bardzo proszę o szybką odpowiedź.. ponieważ wczoraj już powinnam mieć okres.. a nie mam..

Odnośnik do komentarza

Jeśli jedyną formą antykoncepcji był stosunek przerywany to powinnaś wziąć pod uwagę ryzyko ciąży. Być może Twoje objawy typu ból piersi są związane z nadchodzącym okresem. Jeśli nie dostaniesz okresu w przeciągu tygodnia to radzę zrobić sobie test z krwi albo udać się do ginekologa.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Długość cykli prezentowana przez Pani w opisie jest prawidłowa. Objawy: mdłości, problemy z koncentracją pamięcią, uczucie zgagi, odbijanie, zaparcia. Mogą wynikać z innych problemów, nie związanych z ciążą. Jeżeli będą się one dalej utrzymywać a nawet nasilać(wykluczona zostanie ciąża),to będzie konieczna wizyta u gastrologa.
Czy ostatnio nie stresuje się Pani za bardzo??Nie bierze Pani żadnych leków??
Opóźnianie się okresu może wynikać, ze stresu np. przed niechcianą ciążą. Może także być spowodowane: intensywnym życiem, nieprzespanymi nocami, nadmierną aktywnością fizyczną, nieregularną dietą itd.
Jeżeli test z 6 marca wyszedł negatywnie, to istnieje 99% prawdopodobieństwo, że nie jest Pani w ciąży. Proszę ewentualnie powtórzyć test w moczu porannym.
Ma Pani jeszcze jakieś pytania??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...