Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i mdłości przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość majka52

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michawdowa

Dziewczyny, a stosujecie osłonowe suplementy biorąc tabletki antykoncepcyjne? Przecież bez tego wyniszczacie same siebie!! Co z tego że nie zajdziesz w ciąże, jak chodzić całymi dniami z takim uczuciem jakbyś miała zaraz falki wypluć - ja przynajmniej takie objawy miałam na początku. Koleżanka dała mi kiedyś Sibium Wegafarm i cały czas z niego korzystam. Tabletka anty i tabletka osłonowa - czuję się dobrze.
nie znalazłam nic lepszego.

Odnośnik do komentarza

Witam, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne (madinette) i dzisiaj rano się obudziłam i jest mi niedobrze, zastanawiam się czy to z porannego głodu czy tabletki mogą mieć taki wpływ? Dopiero zaczęłam brać tabletki i wczoraj wieczorem wzięłam pierwszą (ok.21 godziny) jeżeli sytuacja się będzie powtarzać to zmienić tabletki czy przeczekać miesiąc, ponieważ mówi się że pierwszy miesiąc jest najgorszy?

Odnośnik do komentarza
Gość dagmara33

Ja miałam kiedyś podobnie. Teraz wymieniłam tabletki na wkładkę Levosert. I tak już nie planowalismy wiecej dzieci, wiec ta mtoda poniekąd wydala mi sie najlepsza. I teraz jest wszystko dobrze jesli chodzi o moje samopoczucie.

Odnośnik do komentarza

Witam ja po poronieniu bardzo długo krwawilam i na uregulowanie miesiączki doktor przepisał mi tabletki Bonadea po nich bardzo źle się czuje jakbym miała zemdleć brałam dwa dni i je odstawiłam mam pytanie czy miesiaczka wystąpi czy muszę zacząć brac inne tabletki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...