Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym spermy nie połknęła, sorki, ale nie ma mowy. A zmuszanie się jest bez sensu.
Człowiek jest tak skonstrułowany, że nawet jeśli mu coś smakuje tzn jeśli coś jest smaczne, ale miał do tego obrzydzenie, to będzie miał momentalnie odruch wymiotny. Ja tak mam np przy niektórych potrawach, że choć wiem, iż są smaczne, to nie tknę, bo wiem, że jak tknę, to zaraz mnie zemdli i będę miała odruch. Np nie potrafię przemóc się jeśli chodzi o tłuste mięso... lubię mięso, chude mi smakuje i jem, ale tłustego nawet nie dotknę, brzydzi mnie to, chociaż wielu osobom smakuje. A czasami nie ma wyjścia i trzeba dotknąć przecież np przy robieniu lub odgrzewaniu, to bleeeee :/
I choć kocham swojego męża, pociąga mnie i wiem, że jest czysty, to spermy w życiu bym nie połknęła

Odnośnik do komentarza

Trochę z innej beczki mam pytanie!
Mianowicie czy podczas wytrysku kochając się z partnerką ona czuje ten gorący miłosny nektar w sobie? Moja dziewczyna mówi że to cudowne uczucie jak tryskam w środku i że zalewa ją takie miłe ciepło natomiast koleżanka mówi że nigdy nie czuje tego ani nie wie kiedy jest sam wystrysk później czuje że ma mokro bardziej niż wcześniej i jak się wylewa gdy juz jest po stosunku. Od czego to zależy i jak wy to czujecie?

Odnośnik do komentarza

jezeli nie masz ochoty to nie rob ale jezeli chcesz tylko nie mozesz sie do tego przemoc to pomysl tak:pierwsza zasadmicza sprawa-czy twoj facet piesci cie ustami?i tu zapytam bez sciem ..czy zlizuje Twoje soki?jezeli tak to to samo co polykanie spermy.....to sa wasze ciala ...a nie jakies obce nieznanego pochodzenia substancje...to jestescie wy!.....ja na to mowie nektar milosci (nie mysl ze jestem jakas spermopijka...poprostu tez z moim facetem sie kocham i zarowno on mi robi dobrze jak i ja jemu -to normalne w zwiazku -odwzajemnianie)-sperma nie gryzie;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...