Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, nie wiem kto wam naopowiadał takich strasznych bzdur, że kolczykowanie tak strasznie boli. Sutki - owszem, trochę tak, ale intymne czy to horizontal czy vertical wcale! Juz przekłucie płatka ucha jest gorsze i dłużej się goi. Bo te intymne o których piszę to raczej najprzyjemniej gojące się kolczyki w cłym ciele. A ile póżniej uciechy z nich - tej czyście iście przyjemnej i fizycznej ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nie czytałem całego forum, ale z kolczykiem w miejscu intymnym nie ma problemu z przekłuciem:), to proste, jeżeli nie masz stracha trzeba tylko znaleźć miejsce gdzie nie ma zbyt wiele żył i po krzyku, ja wolę przekłuwać grubą igłą nie taką do ściągania krwi tylko coś Ala cerówka, oczywiście dobrze wyjałowioną, ja mam dwa kolczyki w penisie pręciki z kuleczkami, nawet fajnie to wygląda:)

Odnośnik do komentarza

Mam nieco podziurawione uszy, równe 9 sztuk. Ostatnio w ogóle ich nie zakładam, nawet nie bardzo widać, że są przekłute. A oprócz tego mam kolczyk w pępku, nosie i języku, a marzę jeszcze o lip ringu. Co do intymnych, dość fajnie wygląda przekłucie christina, podoba mi się to u kogoś, ale sobie bym tego nie zrobiła.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

Jak to z kolczykami w zabce jest to nie wiem, bo moj facet kategorycznie nie zgadza sie na to zeby ktos oprocz niego mnie TAM ogladal i dotykal a przy przekluwaniu byloby to nie uniknione... za to kolczyk w jezyku go kreci... zwlaszcza przy pieszczotach... z lodzika jest mega zadowolony:»

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...