Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

Gość M3D3w0YKJCgC

Nie wierzę, że koszula i chstua są z sh!:)-toż to 8 cud świata!Zestaw jeden z Twoich najlepszych!:)-Jesteś genialna!Dziękuję Ci, że prowadzisz tego bloga, jesteś bardzo inspirującą osobą i po obejrzeniu kolejnych postf3w, sama mam ochotę zabrać się za tworzenie DIY, wymyślanie stylizacji:)Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam kolczyki własciwie jakis niewielki piercing np w jezyku czy w pepku lub wardze tez by mi nie przeszkadzal. W uszach sama mam po kilka. Aczkolwiek w miejscu intymnym bala bym sie. Wiem,ze to moze sie podobac,jest to orginalne. Osobiscie tam bym sobie nie zrobila i bardzo obawialabym sie bólu. Natomiast w jezyku i w pepku juz nieraz sie zastanawialam czy nie robic;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Od kilku dni myślę nad kolczykiem, kiedyś widziałam takie dosyć fajne zdjęcie - kolczyk pomiedzy wagami srpmowymi, na samej górze. Imitacja zamka - suwaka. :) Bardzo mi się spodobał, podpisane było: zamek do szczęścia. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie takiego :) jak myślicie? ;)

Podpowiedź:
radzę Ci wpiąć kolczyk w łechtaczkę, najseksowniej będzie wyglądał, a Ty staniesz się w nagrodę kupą bezczuciowego mięsa. Będziesz mogła dać "dupy" plutonowi wojska a samej nie osiągniesz nawet 1. orgazmu, gdyż uszkodzone zostaną nerwy łączące z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu.
Inna rzecz: większa możliwość infekcji i rak, skaleczenie penisa mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Gość niunia69

Thekenez69][quoteThekenez69
Piękny piercing i to na czym jest zawieszony ha ha..

masz pięknego i kolczyki super.https://i.wpimg.pl/1000x0/media.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/images/ko/kolczyk-w-miejscu-intymnym_4181.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość kolczykk

fajnie wygląda, ale może też fajnie uszkodzić nerwy czuciowe i pozbawić orgazmu, a w pochwie narobić ran kobiecie , no i sobie.
Niektóre, za przeproszeniem, debilki dają se zakolczykować łechtaczkę.
Wydaje mi się, że są to kalekie kobiety pozbawione orgazmu, którym przynajmniej widok kolczyka sprawi przyjemność, ale wyłącznie wzrokową.

Odnośnik do komentarza

Moja bratowa zobaczyła na plaży że mam kolczyki w penisie widoczne w mokrych kąpielówkach sama nic nie powiedziała ale jej koleżanka niby w żartach zapytała ze" bratowa coś  widziała na plaży w twoich kąpielówkach jak by kolczyk" gdy potwierdzeniem że mam tam kolczyki dwa ale była zażenowana i zdziwiona że to prawda a gdyby ktoś głupio pytał to gejem nie jestem mam żonę i kręcą mnie cycki haa haa

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że facet ma ładnego penisa szczególnie duża  żołądź wygląda zachęcająco i smaczku dodaje kolczyk , chciałabym spotkać takiego faceta było by to ciekawe doświadczenie sama kolczyki posiadam tylko w uszach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...