Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiecości


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię kobiety chude nawet znajomi mówią za chude :)
Patyczaki z małymi pupami i bioderkami (taka przerwa między nogami też może być jak nogi są razem) małe piersi koniecznie i małe sutki i długie włosy- uwielbiam rude naturalne z piegami ale oczywiście mogą być i blondynki najmniej brunetki :) i kobieta musi być niższa niż ja czyli od 150cm do 189 cm:) a jesli chodzi o intymne sprawy to najlepiej jak ma różyczkę z dużymi skrzydełkami jeśli wiecie o czym mówię!

Odnośnik do komentarza

164 i 42 kg wskazywalby niedowage wg mnie masz zaburzone postrzeganie ciała i masz tendencję do anoreksji i mieszkanie z babcią nie ma tu nic do rzeczy jesli chcesz sie odchudzic do tych 42 kg to zdecydowanie powinnas sie zastanowic nad psychologiem

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

odchudzaj się... dziękuję Ci bardzo :P ale nie muszę się odchudzać ważę dobrze, po za tym jak bedę chuda to nie utrzymam motocykla i co wtedy:) Co do fotki to nie wyślę bo mam taka zasadę, że nie wysyłam zdjęć.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Antonina ty to masz coś z głową. Ty już jesteś anorektyczką, bo anoreksja, to choroba umysłu, a nie ciała, a przynajmniej na początku. Ważąc 42 kg przy 164 cm wzrostu już byś wyglądała jak chodząca anoreksja. Wiem, bo kiedyś chciano mnie wysłać do szpitala, gdyż już ważyłam 39,9 przy 160 cm czy tam więcej. Jednak sama się z tego wykaraskałam, bo akurat ja nie chciałam być tak chuda tylko miałam problem z utrzymaniem wagi (miałam kiedyś brzuszek, bo dużo jadłam, chciałam schudnąć z 2-3 kg, a potem już nie wiedziałam co jeść, żeby to utrzymać i schudłam jeszce bardziej... na początku mi się to podobało, a potem już nie gdy wszyscy byli mną przerażeni). Tylko i tak musiałam jeździć po psychologach i psychiatrach, którzy nie leczyli nawet duszy tylko kazali się ważyć i rozpisywać co jadłam danego dnia :/.
Teraz ważę 55-56 kg przy 163 cm i czuję się z tym świetnie. I tak musisz być chuda, bo jak ja tyle ważyłam co to, to także byłam za chuda. Może nie anorektycznie, ale byłam.
Zastanów się nad sobą, bo anorektyczny wygląd u ciebie, to już tylko kwestia czasu. Mieszkanie z babcią nie ma tu nic do rzeczy

Odnośnik do komentarza

co do mnie to wolę mieć trochę brzuszka jak teraz niż sterczące kości biodrowe. Moim marzeniem jest umięśniony brzuch, ale nie wiem jak to zrobić, żeby nie schudnąć w innych partiach ciała :) bo już przez ostatnie miesiące spadło mi 2 kg przez durny stres, bo nie mogłam jeść jak wcześniej. Myślę, żeby przytyć 1 kg, ale ja to zrobić skoro brzuch znów urośnie xD

Odnośnik do komentarza

nie jestem anorektyczką ,naprawdę. budową ciała również jej nie przypominam. a wręcz mi do niej daleko. spokojnie :)

jeśli chodzi o brzuch - polecam 6 widera. nie skończyłam jej (zostało mi około 10 dni) ale mimo to widzę dużą poprawę. plus ćwiczenia są bardzo proste :) 20 minut dziennie i rzeźba brzuszka jest naprawdę fajna

Odnośnik do komentarza
Gość no-name

Mi się podobają blade, patyczaste, wzrost koło 170, najlepiej rude (naturalnie oczywiście:D) albo ciemne włosy, farbowane nie podobają mi się wogóle. Najlepiej duże oczy, szare albo zielone, moga być piegi;) Ja niestety jestem zupełnie inna:P

Odnośnik do komentarza

Książkiewicz ma ryj jak małpa, nie wiem co sie w niej może podobac. Jest zadbana to wszystko. Jeśli wziąć by z ulicy pierwszą lepsza kobitke w miarę szczupłą i ja wystylizowac byłoby to samo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...