Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiecości


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

niby nie mam nadwagi ale kiedyś już ważyłam 52 i ładnie wyglądałam. Chcę być w dolnej granicy normalnej wagi.
Czuję że sam psychiatra mi zasugerował że powinnam schudnąć . Dał mi recepte na jakieś słabsze antydepresanty od których się nie tyje( sama prosiłam o takie od których się nie tyje) ale powiedział że za 2 tygodnie może mi je zmienić na takie od których się chudnie...
czyli to znaczy że powinnam zrzucić trochę ciała

Odnośnik do komentarza

wszystko zależy od budowy. dla jednego 50 kg przy takim wzroscie to figura wymarzona, dla innego za mało... dla mnie jeszcze za dużo. ale tak jak mowie, to kwestia budowy. mam dosyc szerokie biodra (nawet nie jest to tluszcz, poprostu szeroka miednica) oraz obfite uda i łydki z którymi od dłuższego czasu nie potrafie nic zrobić... przez to naprawde daleko mi do wymarzonej chudości ^^

Odnośnik do komentarza

155-165cm, 60-80kg przy okrągłościach we właściwych miejscach.Kobiet 175-180,60kg wygląda jak facet,niech pójdzie jeszcze na siłke żeby żyły były i muskulatura,krótkie włosy i palona na solarium z kościstymi policzkami!fuuuu!!
To co kobiece to jest miękkie,okrągłe,jasne, a co męskie jest twarde,podłóżne,kanciate.
Jednak rzeczywistość świata mody kreują geje i chcą aby modelki przypominały facetów.Czy kobieta o wymiarach 165cm,65kg nie może być ładna i być modelką? Tak robi się z ludzi głupich i promuje ciemnote a kolejne miliony pań głodzą sie i popadają w paranoje.

Odnośnik do komentarza

Jestem wielką fanką kobiet, uwielbiam na nie patrzeć. Jaki według mnie jest ideał kobiecości? Hm.. niektóre kobiety (niekoniecznie z klasycznym, perfekcyjnym typem urody) mają w sobie idealny wdzięk. Widać go w gestach, w spojrzeniu, sposobie poruszania się... Podobają mi się kobiety z inteligentnym i trochę melancholijnym typem urody (nie umiem dokładnie tego wytłumaczyć). A oto lista: Bellucci, Marceau, Lena Headey, Emilia Clarke, Oona Chaplin, Carice van Houten, Ellen Pompeo, Sara Ramirez, Kate Walsh, a z polskich Magdalena Walach, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Natalia Lesz, Renata Dancewicz (połowa mojej rodziny uważa, że jestem do niej podobna, ale nie wiem z której strony) itd.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

moim zdaniem ideał kobiety to kobieta spełniona i taka która siebie akceptuje taką jaką jest. To od razu widać. A z takich typów które mi isę podobają to Pola Raksa, Anna German, Liv Tayler.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...