Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiecości


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

no ona ponoc anoreksje ma jak jej facet od niej odszedl, tak samo sara j. parker, ona jest taka chuda ze az do przesady rece ma jak babcia ;/ jednak pulchniejsze osoby maja gladsza skore ladniejsze rece to wszystko takie miekkie sie wydaje
np ja bylam w szoku ze wellman ma 50 lat myslalam ze kolo 40 jest.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

no ale wellman jest dla mnie trochę zbyt okrągła:) Co do ideału, to moim zdaniem kobietka około 170 cm wzrostu nie za chuda ale i nie otyła, miseczka D. Dłuższe łłosy, zadbane, jeśli farbowane to owszem ale bez odrostów, z zadbanymi dłońmi. Ubrania nie muszą byc jakieś wyrafinowane, ważne by były odpowiednie do okazji i okoliczności.

Odnośnik do komentarza

no wellman jest gruba ale jej to pasuje ma swoj urok ogólnie wyglada dobrze chociaz ubiera sie zwyczajnie bez jakichs przesadnych dodatkow i wyglada ok a np te grycanki to stroja sie stroja ciuchy maja za niewiadomo ile ale nie wygladaja dobrze niestety, wg mnie sa antyreklama, ale to moja opinia, a co do odrostow to ja nie lubie odrostow ale jak komus szybko wlosy rosna to co miesiac nie bedzie malowal bo popali wlosy

Odnośnik do komentarza

jakkolwiek sama nie naleze do kobiet majacych figure modelki tak sie z Wami zgadzam. Chodzaca antyreklama, a ta nastolatka co Piórko o niej napisała... brak słów w zyciu bym nie dopuscila do tego zeby moja córka tak wyglądała, przeciez to juz jakas forma zaniedbania, 15 lat i taka nadwaga, przeciez to szkodzi zdrowiu, a co bedzie za 10 lat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...