Skocz do zawartości
Forum

Popuszczenie spermy


blondynka

Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawde od wszystkiego to moze zalezec - od wieku od diety od jakichs problemow zdrowotnych od suplementow diety jesli przyjmuje jakies np chodzac na silownie od trybu zycia stresu przemeczenia - od wielu czynnikow. Tak samo jak wytrysk czasem jest obfity czasem nie organizm sie przeciez zmienia. Jesli wydziela mu sie tylko sperma to bym sie tym nie martwila jesli popuszcza mocz wtedy musi sie zbadac u urologa

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

moze po prostu zaczal wydzielac preejakulat nie wiem dlaczego wczesniej tego nie miał niech u urologa sprawdzi czy nie ma jakiegos stanu zapalnego czy innych problemów zalezy jeszcze w jakim wieku mezczyzna jest i czy np czesto chodzi oddawac mocz bo moze ma pcozatku mlodzienczej prostaty ale tak szczerze, to ja bym sie nie doszukiwala niewiadomo czego, moze po prostu tak ma i tyle

Odnośnik do komentarza

według mnie to normalne, poprostu sperma zwyczajnie cieknie, np jak sie podnieca(wyobrażam sobie sytuacje), psy też tak mają, np jak sie masturbuje to mi cieknie i ścieka czasem, zanim dojdzie do wytrysku, może wielu takiego uroku nie ma, ale dla mnie to normalne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...