Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać żonę pomimo jej zdrad?


Rekomendowane odpowiedzi

sorry za to co pisze ale jak czytam tą historię to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać. halls jestes na pewno wspaniałym człowiekiem skoro po tym co ci zona zrobiła dalej ją kochasz, ale jesteś za miękki i żona od początku to wykorzystywała, i wykorzystuje. Jak jest jej zle to wracała do ciebie - jak było jej dobrze z kochankiem to ciebie miała gdzieś. Daj sobie spokój z nią bo dojdzie do tego że wróci do ciebie ale dla przyjemnosci bedzie cie zdradzac, wiedząc doskonale o tym że zawsze jej wybaczysz. A czy chcesz tak żyć ?? jako koło ratunkowe na wszelki wypadek. Wątpie. Postaraj sie nie walczyc o nią bo to jest bez sensu, nie myslec o niej, tylko cała swoją uwagę skup na wyjściu z tego błędnego koła. Z biegiem czasu napewno ci ulzy i bedziesz gotowy na nowy związek z kimś innym

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.Ten wpis dalem juz dawno temu i od tamtej pory wiele sie zmienilo a mianowicie nie jestem z zona a raczej byla zona.W pazdzierniku sie rozwiedlismy,dostalem rozwod z orzeczeniem winy zony.Teraz z perspektywy czasu wiem ze zle robilem i jak czytam swoj pierwszy wpis to nie chce mi sie wierzyc ze bylem taki glupi.Dzieki wszystkim za odpowiedzi i wsparcie.Moje zycie zaczyna sie od nowa.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość perskikocur

Do autora tematu, krótko i zwięźle.

Albo masz twardą dupe albo twarde serce, ty miałeś miekkie serce wiec odbilo sie to wielkim kopem w dupe. Nie ulegaj tak kobietom, wiem jak to jest oddac dla niej siebie i wszystko, a jej sie nagle baterie wyczerpuja i ona sobie odchodzi..

Odnośnik do komentarza
Gość Leoncjo

Cześć wszystkim.
Przeczytałem wasze wpisy na forum i też mam podobny problem.
Dowiedziałem się nie dawno od żony że ma kogoś. Podobno juz kontakty zostały zerwane dalismy sobie czas 3 miesiace na poukladanie spraw. Szczerze nie wiem czy cos z tego wyjdzie. Myslalem ze jest wszystko dobrze ze jestesmy szczesliwa rodzina majaca cudowna 3.5 letnia corke. Zona powiedziala mi ze nie wie czy mnie kocha a psulo sie nasze malzenstwo wg niej juz bardzo dlugo. Nie wiem co teraz bedzie a bardzo ja kocham

Odnośnik do komentarza

Panowie, temat jest prosty, jeśli naprawdę chcecie odzyskac zonę czy dziewczynę to nie ma półśrodków. Trzeba działać konkretnie. A konkretnie to potrafi pomóc Miłosz Barszczak. Wiem, bo sam skorzystałem z jego konsultacji, kiedy zona chciała ode mnie odejść. zresztą najlepiej sprawdzić osobiscie i sie z nim skontaktować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...