Skocz do zawartości
Forum

Walentynkowy wieczór


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Pisze, bo mam problem, tym razem z Walentynkami :D
Mój chłopak ma w Walentynki urodziny, więc chciałabym zaplanowac coś wyjatkowego. Jestesmy ze sobą juz kilka lat i wiele okazji juz było do świętowania. Kolacje, kino, wyjazdy do spa, teatr, itp - było!! Dlatego chce coś wyjątkowego. Czy możecie mi coś doradzić? Najgorsze jest to, że mam i walentynki i urodziny w jednym. Mysle nad impreza niespodzianką, on przychodzi do domu z pracy jakby nigdy nic a tam przyjaciele tort itd. Jednak boje sie, że może pracowac do późna i jeśli nie powiem mu, że cos przygotowałam, to moze wrocic pozno, a zapowiedziec taka niespodzianke to juz nie niespodzianka. Jakie macie pomysły na walentynkowy wieczór? Zastanawiałam sie nad walentynkowa sesją zdjeciową dla nas, ale jakos moje kompleksy nie pozwalają mi na ten krok. Czekam na Wasze pomysły :D
Daria

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość antosiowa

fajny ten pomysł z tą niepsodzianką z tortem i przyjaciółmi, jak bedziesz miała pewnosc ze nie bedzie do późna pracował to myślę, że fajnie zrobić coś takiego na pewno będzie zdziwiony i mile zaskoczony, taka niespodziankę zapamięta długo!!

Odnośnik do komentarza
Gość eye of the tiger

no ja niestety walentynki najprawdopodobniej spędze sama, ponieważ mój mąż pracuje:/ ale cuż czasami i takie rzeczy się zdarzają. Walentynki robimy sobie 4 dni wcześniej... Idziemy do filharmonii na koncert muzyki filmowej, potem jakaś kolacyjka:)

Odnośnik do komentarza
Gość pomarańcza1

Moja propozycja:

Zaproś przyjaciół , załatw tort,; chłopakowi powiedz, że chciałabyś spędzić z nim więcej czasu tego dnia i poproś by wrócił wcześniej- przygotujesz obiad a potem gdzieś go zabierzesz.

Na gruponie, czy innych tego typu portalach możesz kupić coś fajnego , niedrogiego-np. weekendowy kurs nurkowania, albo latania- coś tego typu. Jeśli lubi perfumy- niedrogi jest nowy mexx fresh- zapach wyjątkowo udany-jak na tę markę. - to w ramach walentynek.
Kiedy wszyscy pójdą zabierz go -jak obiecałaś- np. do świata przytulania :))

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ja kupowałam:) Nie wiem czy to był przekręt knajpy czy ktoś pomylił się na gruponie ale miałam taką sytuację ze była zniżka na kolację we dwoje. Normalnie kosztowało to 50 zł z groszami a ja zapłaciłam 20. No w każdym razie było napisane kolacja i lampa wina gratis. W knajpie okazało się że lampki wina nie były gratis, kosztowały po 7 zl i były wliczone w cenie. A co lepsze nie można było z nich zrezygnować.
Ale moja siostra np bardzo często kupuje te wyjazdy na weekend i jest bardzo zadowolona, jeszcze ani razu źle nie trafiła.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

no właśnie problem polegał na tym, że w regulaminie nie bło o tym wspomniane, dowiedziałam się na miejscu. O tyle dobrze, że kelnera uprzedził nas przed przyjęciem zamówienia. Najlepiej taki oferty sprawdzać - bo powiedzmy sobie szczerze czy dobrze prosperujące firmy potrzebują takiej reklamy? Ja kiedyś o mało nie naciełam się jeszcze na kurs na prawo jazdy na kategorię A - cena wynosiła chyba 200 zl albo 250 jakoś tak. No to pomyślałam fajnie, tanio, ale coś mnie tkneło i poszukałam opinii o tej szkole jazdy... Wszyscy na kazym forum ją odradzali....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...