Skocz do zawartości
Forum

Bezsenność, nerwowość przy problemach ze znalezieniem pracy


Gość angelofdark

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angelofdark

Witam mam19 lat i od pół roku nie mogę znaleść pracy. Mama mówi mi,że nie chcę pracować(a to nieprawda) a mamy trudną sytuację materialną i finansową. Stałam się przez to nerwowa,nie mogę spać po nocach,czasem chcialabym wyjść z domu i nie wracac. Co jest ze mną nie tak?

Odnośnik do komentarza

nic nie jest łatwe. Sama szukałam pracy przez1,5 roku w końcu znalazłam. Więc wiem jak to jest kiedy słyszysz po raz kolejny nie dziękujemy. Ale nie możesz się poddać, skoro macie problemy finansowe to musisz jakoś wziąć się w garść. możesz szukać pracy jako sprzedawca w supermarkecie, jako konsultantka czyli telemarketer, jako osoba do sprzątania, sekretarka, jak sprzedawczyni w sklepie odzieżowym czy jakimkolwiek innym. Możesz jeśli chcesz założyć sobie profil na jakimś portalu z ogłoszeniami o pracę i tam szukać czegoś odpowiedniego, możesz iść do urzędu pracy, może tam coś będą mieli?

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

nie denerwuj sie tylko powiedz mamie, ze jestes młoda a kazdy pracodawca chce kogos z doswiadczeniem, takim mlodym osobom na pewno jest ciezko ze znalezieniem pracy. Moze zanim ja znajdziesz to zapytaj kogos czy mu nie wyprowadzac psa, opieka nad dzieckiem, zakupy, zrob ogloszenia i rozwies gdzies na osiedlach tam gdzie duzo ludzi. Moze znajdzie sie ktos chetny

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2012 o 11:16, Gość angelofdark napisał:

wydzwanialam codziennie do urzedu pracy i zalatwilam sobie staz w sklepie. Jutro zaczynam okres probny. Trzymajcie kciuki

Widzisz, ludzie pomogli, zmotywowali Ciebie do działania. Super praca, jestem z Tobą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...