Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, zaburzenia widzenia i równowagi oraz drętwienie kończyn


Gość ro...et

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Miałam podobne problemy zdrowotne i to od podstawówki. Takie oznaki mogą świadczyć np. zaburzonej pracy błędnika w uchu. Radziłabym zrobić podstawowe badania i iść jednak do neurologa. W moim przypadku przyczyną takich zaburzeń był ucisk jednego z kręgów szyjnych na tętnicę, co oznacza chwilowy brak dopływu krwi do mózgu.

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

no moja koleżanka tak miała. Miała zaburzenia błędnika a potem jego zanik czy jakoś tak. U niej zaczęło się podobnie miałam zawroty głowy, że chodziła jak pijana dodatkowo mówiła tez że jej kończyny drętwieją i ma wrażenie jakby mrówki jej chodziły po nich. O wzorku nic nie mówiła ale ogólnie miała kiepski wzrok i nosiła okulary więc trudno stwierdzić. Miałaś może zapalenie ucha albo coś w tym stylu. U niej tak się zaczęło miała zapalenie ale jakoś je przechodzila i potem nie mogła się tego pozbyć. Lekarz powiedział, że musi się przyzwyczaić do tych objawów... Tak więc zbadaj się laryngologicznie

Odnośnik do komentarza

ja na Twoim miejscu zaczęłabym od morfologii, jestes nastolatkiem, dojrzewasz, Twój organizm się zmienia, może masz za niski poziom żelaza? Dobrze by było zrobić morfologię i ocenić wyniki czy moga na coś wskazywac, możesz też zbadać sobie hormony. Do tego dobrze tez by było gdybys zrobił sobie EKG, bo mrowienie może być z serca no i sprawdził poziom magnezu. Jesli wszystko będzie dobrze, to wtedy poprosiłabym o skierowanie do neurologa i neurologicznie się przebadać, bo zaburzenia widzenia równowagi i bóle głowy moga pochodić własnie z problemów neurologicznych.

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...