Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na grube uda


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ch...96

Mam 16 lat, mam 162 cm i ważę 52 kilo. Jeszcze rok temu miałam mniejsze uda o jakieś 3-5 cm... Chciałabym stracić te 5 cm w udach ale nie wiem jak.. Jak zacznę ćwiczyć to one się jeszcze bardziej powiększają a tłuszcz zostaje w miejscu... Pomóżcie proszę, Dziękuję Chu Thao

Odnośnik do komentarza

Mam 14 lat, mam ok 150cm wzrostu i wazę ok 50 kilo. Moje uda mnie przerażają ;/. Są bardzo grube! maja ok 40- 50 cm. Co mogę zrobić aby były chudsze? Jakie ćwiczenia wykonywać? Na bieganie i jazdę rowerem nie mam czasu więc interesują mnie domowe ćwiczenia i dieta czego powinnam unikać. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 15 lat , wzrost ok.166 waga: 64. Moim problemem od zawsze była waga. Jeszcze rok temu wazyłam 70 kg , po czym postanowiłam wziąć się za siebie . Schudłam te 6 kg i stanęłam w miejscu. W prawdzie jestem z siebie dumna ale chciałabym zrzucić jeszcze troche więcej. Największym w tym momencie dla mnie problemem są uda !! Mam strasznie grube i wręcz wyglądają jak galareta, proszę o jakiś jadłospis czy rady na temat żywienia i jak szybko wysmuklić i schudnąć w udach ( to najwaznijesze) . chciałabym mieć wysportowane, szczuple i piekne nogi i wkońcu czuć się dobrze , mam nadzieję , ze mi pomożecie :)
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, 171cm i ważę 67 kg. Tak mi się wydaje, że jestem grubokoścista Chciałabym bardzo schudnąć z nóg, najlepiej w miesiąc. Tylko nie jestem pewna czy tak się da, bo nie jest tak, że się nie ruszam i nie uprawiam żądnych sportów. Dwa razy w tygodniu chodzę na tańce po półtorej godziny, a w wolnym czasie robię takie ćwiczenia rozciągające podobne do jogi. W zeszłym roku schudłam 10 kg praktycznie nie odchudzając się tylko jedząc zdrową żywność m.in. zaczęłam jeść więcej warzyw i owoców, nie jadłam mięsa, jedynie kurczaka i ryby, jadłam słodycze i wykonywałam właśnie te ćwiczenia do jogi. Teraz nie miałam czasu na te wszystkie ćwiczenia, mięsa czerwonego mięsa nadal nie jem, bo mi jakoś nie smakuje. Chciałabym się dowiedzieć jak w miesiąc na prawdę efektownie schudnąć z ud i łydek, tak aby mi się nie zrobiły za duże mięśnie.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym wyjściem przy tego rodzaju problemach są ćwiczenia rozciągające. Nie powodują one rozrostu mięśni, jednak nie spalają one tkanki tłuszczowej w szybkim tempie. Dlatego najlepiej by było jakbyś połączyła ćwiczenia rozciągające z aerobowymi. Jeśli zobaczysz, że mięśnie zaczynają zbytnio rozwijać wtedy zrezygnuj z ćwiczeń aerobowych na rzecz rozciągających. Dobrym sposobem na schudnięcie z nóg jest pływanie i basen, nawet jeśli nie umiesz pływać to możesz chodzić w wodzie raz na palcach raz na piętach, podskakiwać czy robić wymachy, albo zapisać się na aerobik w wodzie. Innym sposobem jest chodzenie raz na palcach raz na piętach i chodzenie po schodach.

Odnośnik do komentarza

Polecam bieganie albo ćwiczenia na hoola-hopie z lekko ugiętymi nogami. Też miałam problem dość obfitych ud. Pozbyłam się tego e 2 miesiące, chudnąc przy tym 5 kg.. Także mogę potwierdzić, że te ćwiczenia skutkują. Tylko uważaj na początkowe zakwasy - kąp się w soli jodowo-bromowej, fajnie regeneruje mięśnie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Z siłownią dziewczyny mają 100% racji. Na pewno jest pomocna i z tego co ja wiem, to w połaczeniu z masażem czy Vacu/Body Space daje świetne efekty. Mozesz też wykupić sobie na to wszystko MultikarnetOK, tylko sprawdz czy coś takiego jest dostępne w Twoim klubie fitness. To sie zawsze opłaca.

Odnośnik do komentarza
Gość inesines666

Proponuję Ci zacząć ćwiczyć na hoola-hopie. Codziennie po 45 minut machania na pewno Ci pomoże. Ja ćwiczyłam w ten sposób i zmieniłam dietę, w miesiąc zgubiłam 5 kg i ujędrniłam bardoz tyłek i uda. Jestem bardzo zadowolona. Uważaj tylko na obciążone stawy kolanowe, mogą boleć, na to dobre są kąpiele w soli bocheńskiej.

Odnośnik do komentarza

Czy to dobra waga ? ważę około 47 kilogramów , mam 15 lat , wzrost 159 cm
Nie jestem zbyt szczupła , mam okrągłą twarz ( szczególnie policzki) , trzy fałdki na brzuchu , dosyć masywne uda i ramiona . Czy przy takiej wadze i wzroście to normalne, co zrobić zeby stracić trochę tłuszczu w wyżej wymienionych partiach ? Dodam tez ,ze gdzieś od około tygodnia robię po 100 przysiadów dziennie a wieczorami sporo się rozciągam , szczególnie chodzi o nogi . Czy to coś w ogóle da ? Słyszałam ,że przysiady moga zahamować wzrost , czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
mam straszny problem z udami. Są ogromne ;(( jestem dosyć szczupłą osobą (158 cm, 47 kg), ale mam duże, umięśnione uda i łydki. Co robić?? ćwiczę na siłowni (biegam) i zumba do tego, nie wiem już co mam zrobić, żeby się pozbyć takich nóg, nie mogę założyć żadnych szortów, bo wygląda to tragicznie ;( dodam jeszcze, że mam dietę niskokaloryczną
pomóżcie, ćwiczyć dalej? czy przestać? jakie ćwiczenia mi pomogą lub zaszkodzą?

Odnośnik do komentarza

Mam pytania , jakie cwiczenia należy wykonywać aby wyszczuplić uda , mam na myśli konkretnie wenętzną część uda.
Aby przybliżyć trochę o co mi chodzi , wstawiam zdj, z pudelka Ani Wyszkoni , chodzi mi o pierwsze zdjęcie , jej prawa noga ( z naszej str. lewa) , widać tą wewnętrzną stronę , jest na to jakaś rada ?
http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/2756401c3af46b58b89f329645b2ff6a7629b9ac

Odnośnik do komentarza

Mam w obwodzie jednego uda 64 cm . Co zrobić aby zeszczuplały uda, jaką dietę stosować aby pozbyć się tych okropnych bryczesów i tłustych ud. Teraz moda jest okrutna i trzeba mieć szczupłe uda. Proszę o jakąś poradę co mogę zrobić. Choruję jednocześnie na niedoczynność tarczycy spowodowaną chorobą immunologiczną hashimoto. Czy można się pozbyć grubych ud tylko dietą ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...