Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o noszeniu podróbek?


Gość LadyD

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Dostałam od znajomej torbę, która teoretycznie jest oryginalna od louis vuitton. Tylko ze jak patrzę na oryginały w necie to moja ciutkę się różni. I teraz nie wiem co o tym sądzić. Czy nie będzie obciachem noszenie podróbki? Co sadzicie o podróbkach ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem noszenie podróbek jest śmieszne... można sobie kupić fajną rzecz niemarkową i nie udawać, że nas stać na firmówki i narażać się na wyśmianie przez innych (którzy się na tym znają). Ja do jakiegoś czasu wcale nie wchodziłam do firmowych sklepów, potem zaczęłam raz na jakiś czas kupować markowe rzeczy, ale nie dla szpanu tylko spodobało mi się kilka np dżinsy. Zauważyłam, że teraz ludzie wydają kasę w markowych sklepach, żeby się popisać ile to oni mają pieniędzy. Powiem szczerze - stać mnie, ale nie czuję potrzeby kupowania tylko w takich sklepach. A wręcz muszę rzec, iż w zwykłych sklepach można znaleźć często o wiele fajniejsze ubrania.
Mogę wam doradzić, że jeśli chcecie mieć markową rzecz, to nie kupujcie podróbek tylko zajrzyjcie do internetu np na allegro, tam można znaleźć wiele oryginałów po niższej cenie

Odnośnik do komentarza

według mnie noszenie torebek-podróbek nie ma sensu a wręcz jest kiczowate. Nie lepiej kupić sobie jakąś fajną torbę tańszej marki? natomiast jeśli chodzi o np. okulary przeciwsłoneczne to sama mam jedną podróbkę, które wyglądają niemal jak oryginał. z własnego doświadczenia wiem, ze przynajmniej w moim przypadku inwetowanie w jakieś droższe okulary nie ma sensu, ponieważ albo coś się z nimi stanie, albo się gdzieś zapodzieją.... :)

Odnośnik do komentarza

Nie lubię podróbek. Uważam że są po prostu tandetne szczególnie jeśli są źle wykonane a bardzo często gdy widzę jakąś podróbke to na pierwszy rzut oka można zauważyć jakieś niedociągnięcie. Ale zależy co kto lubi. Jak mi się bardzo podoba jakaś torebka i po prostu mam takie uczucie że muszę ją posiadać i wiem że będę będzie mi służyć przez dluższy czas to wolę zainwestować w oryginał. A jeśli ma to być torebka na jakąś okazje albo taką do noszenia od czasu do czasu to wolę kupić jej odpowiednik w sieciówce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...