Skocz do zawartości
Forum

Problemy żołądkowe a antykoncepcja


Gość klamka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wzetka

ja sobie nastawiam zawsze zwykły alarm w telefonie, niby to nic ale mam pewność, że zmienię plaster. Staram sie też to robić w miarę koło tej samej godziny. Oczywiście nie co do minuty, bo nie dajmy się też zwariować, ale z różnicą do 3 godzin.

Odnośnik do komentarza

od okoł roku biorę tabletki antykoncepcyjne. w poniedziałek kochałam się ze swoim narzeczonym (nie skończył we mnie). W środę, około 10:00 miałam bardzo wodnisty stolec ( mam problem z zaparciami-pomogłam sobie lekami przeczyszczającymi). Tabletki biorę regularnie o 22. W poniedziałek(kolejnego tygodnia) wzięłam ostatnią tabletkę, we wtorek nie miałam okresu. Zrobiłam test ciążowy w środę, wynik negatywny,miesiączki brak. mam się czym obawiać? luźny stolec osłabił działanie tabletki anty?

Odnośnik do komentarza

Wiem ze to nie na temat ale blagam o pomoc!!!!

W czerwca bylam 2 tygodnie w Hiszpanii. Podczas pobytu w Hiszpani codziennie z chlopakiem sie piescilismy (na wzajem sie masturbowalismy oraz uprawialismy sex oralny). Pewnego dnia uprawialismy sex z prezerwatywa, prezerwatywa byla cala a moj chlopak skonczyl na zewnatrz w prezerwatywie (wedlug moich obliczen byl to juz dzien bezplodny). Miesiaczke mialam dostac 14 czerwa, teraz jest 20czerwca i miesiaczki jak nie bylo tak nie ma. Jest tylko bialy sluz. Nic mnie nie boli a to dziwme bo zawsze przed miesiaczka bolaly mnie piersi brzuch i plecy.
Bardzo prosze o jakas rade. Czy to moze byc ciaza?? Jestem bardzo zestresowana mam 19 lat i nie chciala bym chrzanic sobie teraz zycia przed studiami.

Odnośnik do komentarza
Gość Gościowa 123421

Witam,
Biorę tabletki antykoncepcyjne, miałam normalnie krwawienie z odstawienia, po kilku dniach od krwawienia zaczęłam jakoś częściej chodzić do toalety sikac, ale za to mam zaparcia. Trochę mnie to zaniepokoilo. Następnego dnia ssalo mnie w zoladku. A kolejnego naciągalo na wymioty i cały dzień bolał mnie żołądek. Lekarz ogólny stwierdził że mam jakiś stan zapalny w zoladku. Ale dla pewności zrobiłam test. Wyszedł negatywnie. Zrobiłam tez betę wyszła 0,87, pani laboratorium stwierdziła że ciąży nie ma bo to jest bardzo niziutka wartość. Ale dlaczego wgl jakaś jest? Czy któraś z was też tak miała

Odnośnik do komentarza

Ja założyłam Levosert dwa miesiące temu i nie żałuję decyzji. Branie tabletek jest uciążliwe bo trzeba brać regularnie i ciągle mieć w głowie żeby nie zapomnieć, a do tego mieć je przy sobie..znacie sytuacje jak się zmienia torebkę i zapomni się przełożyć rzeczy z jednej do drugiej.

Odnośnik do komentarza

~Janinkaa jeśli chodzi o levosert ja zapłaciłam łącznie 600zł za wkładkę plus oczywiście za wizytę z założenie. Wkładka jest na 3 lata i osobiście uważam, że naprawdę warto. Ja mam taką wkładkę ponad rok.

Odnośnik do komentarza

u mnie po zastosowaniu tabletek też pojawiały się problemy gastryczne- w aptece zaproponowano mi provag- probiotyk doustny dedykowany szczególnie dla kobiet mnie bardzo pomogło -odbudowałam florę przewodu pokarmowego( zmieniają ją hormony)i problemy minęły

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka85

Ja tam biore tabletki od wielu lat i weszło mi już w krew przyjmowanie ich wiec nie mam problemu ze przeloze zgubie itd. Teraz biore belare(bo jest najlepsza z tych ktore stosowałam) a że ma ona charakterystyczne opakowanie to lezy w szafce z kawą i zawsze rano jak robie sobie kawe to odrazu biore tabletke :D

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem. 22.07 przyjęłam pierwsza tabletkę z blistra okolo godz 21, biegunka wystąpiła ok godziny 1:30, współżylam bez zabezpieczenia 01.08 wszystkie kolejne tabletki po tym zdarzeniu przyjmowałam o określonej porze, czy istnieje ryzyko i jak duże zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Ja tam biore tabletki od wielu lat i weszło mi już w krew przyjmowanie ich wiec nie mam problemu ze przeloze zgubie itd. Teraz biore belare(bo jest najlepsza z tych ktore stosowałam) a że ma ona charakterystyczne opakowanie to lezy w szafce z kawą i zawsze rano jak robie sobie kawe to odrazu biore tabletke :D

Odnośnik do komentarza

ja tez przy problemach zoladkowych (zreszta nie tylko, bo takze przy zakrzepicy, czy dla sercowek) polecalabym wkladke levosert. Sama mam ja zalozona przy podejrzeniu wrzodow zoladka i jest o niebo lepiej niz na tabletkach :) zadnych bolow, zadnych skutkow ubocznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...