Skocz do zawartości
Forum

Problemy żołądkowe a antykoncepcja


Gość klamka23

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuje już od półtora roku plastry evera. Zawsze o tej samej porze przyklejałam i ściągałam. Miesiączka ( bardzo słaba zazwyczaj) zawsze pokazywała się w 3-4 dniu po odklejeniu plastra. Moje pytanie jest takie jeśli w nowym opakowaniu przykleiłam pierwszy plaster w czwartek i odkleiłam go w czwartek za tydzień, i nie przykleiła drugiego plastra a według kalendarzyka pokazywało mi na niedziele dni płodne i obliczoną owulacje. Dodając ze kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia żadnego dwa razy. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże jeżeli w poniedziałek dostałam dość mocne krwawienie? I drugie pytanie czy przeczekać i zrobić test i najlepiej po ilu dniach ? Czy mogę i jak mogę nadal stosować plastry ?

Odnośnik do komentarza

ja miałam ciągłą biegunkę i dyskomfort w jelitach ;( postanowiłam przestać się męczyć, a libido też spadło hohoh teraz zabezpieczam się diafragmą dopochwową, zakładam ją przed każdym stosunkiem i jeszcze mnie nie zawiodła no i jest niewyczuwalna co też jest fajne

Odnośnik do komentarza

Może skoro występują takie skutki uboczne warto byłoby pomyśleć o jakiejś antykoncepcji naturalnej? Moja siostra zachwala komputer cyklu chyba my way się nazywa. Wiem, że tabletki dają kobiecie psychiczny spokój, ale,warto zadbać o zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam problemy żołądkowe, jak brałam tabletki antykoncepcyjne i nie znalazłam przyczyny ? Po pewnym czasie musiałam poszukać czegoś w miejsce tabletek. Kupiłam diafragmę caya, to taka błona dopochwowa, tak jakby zamiast dla faceta prezerwatywa, to ta diafragma dla kobiety. Z powodzeniem od roku używam.

Odnośnik do komentarza

wiecie co? ja stwierdziłam że te wszystkie problemy zdrowotne i estetyczne (u mnie owłosienie) nie są warte tego by można było kochać się zawsze i wszędzie- a to też nie jest takie do końca pewne, ja juz jestem 3 miesiące po odstawieniu pigułek i czuje się co raz lepiej, mam teraz błonę dopochwową i zabezpieczam się tylko przed stosunkiem, kilka razy już ją użyłam i na razie przy takiej anty zostaje 

Odnośnik do komentarza

Można fajnie i skutecznie zabezpieczać się nie trując. Nowy produkt pojawił się który pozwala wyznaczać owulację nawet przy nieregularnych cyklach. Afrodyta Smart to nowoczesny monitor płodności, który łączy się ze smartfonem poprzez darmową aplikację Afrodyta

Odnośnik do komentarza

jestem po odstawieniu tabletek, właśnie zaczynam starania z monitorowaniem temperatury termometrem owulacyjnym, ma on dołączoną aplikację i można wpisywać swoje obserwacje z cyklu, jestem po pierwszym cyklu testowym, ale już widzę że odstawienie spowodowało wiele zmian- korzystnych 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...