Skocz do zawartości
Forum

Postanowienia noworoczne


Rekomendowane odpowiedzi

Temat - jak najbardziej aktualny. Jakie macie postanowienia noworoczne? Sprawdzimy je za rok, może jeśli będziemy się motywować nawzajem uda nam się zrealizować część planów?
Moje cele:
-zrzucić parę kilo (trochę diety i ćwiczenia bo kondycja u mnie fatalna :( )
- podszkolic się z języków obcych
- może zacząć nowe studia
- samochód!!
- chciałabym w tym roku trzymac porządek w mieszkaniu i nie upychać ciuchów do szafy gdy ktoś przychodzi, a potem nie wiedzieć co to za turban w szafie
- chciałabym w tym roku zaangażować się w wolontariat, bo to daje szczęście, poczucie tego, że jest się potrzebnym, zachęcam wszystkich!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Mi się marzy własne mieszkanie, ale chyba rok mi nie wystarczy na zrealizowanie tego planu... chociaż... może jakbym regularnie grała w totka ;)

A z tych bardziej realnych:
- prowadzić w miarę zdrowy tryb życia, czyli zdrowiej i regularniej się odżywiać, zacząć regularnie ćwiczyć - może jakiś aerobik? albo ukochana siatkówka, jak zbiorę grupę :) może dzięki temu nawet troszkę schudnę... :)
- znaleźć czas na swoje przyjemności, marzy mi się chociaz kilka razy w roku pójść na masaż :D
- żyć pełnią życia, nie ograniczać się do rutynowych zadań!

Dziewczyny, życzę Wam, żeby Wasze postanowienia sie spełniły. Jak będzie potrzeba to pisać mi tutaj, to będziemy się motywować ile będzie potrzeba! :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciała w tym roku:

1. Stać się milsza dla ludzi, w szczególności dla ukochanego :)
2. Nauczyć się dobrze gotować.
3. Założyć spiralę ;p
4. Wyluzować :)
5. Zdać na kolejny rok studiów
6. Pojechać gdzieś na wakacje
7. Nie chcę chudnąć! :D

Odnośnik do komentarza

Jakie macie postanowienia na nowy rok? Ja postanowiłam że przedewszystkim pomyślę o sobie. Moje małżeństwo jest do bani, więc zacznę podejmować decyzje sama bez myślenia o tym co mąż na to. Do tej pory żyłam wg jego zasad. On pracuje, ja siedzę z dziećmi w domu. Nie ważne było to że się duszę. A więc po pierwsze wyślę dziecko do przedszkola i pójdę do pracy, po drugie moje własne przyjemności będą zaraz na miejscu drugim na pierwszym oczywiście dzieci.

Odnośnik do komentarza

Inez masz rację, musimy robić coś dla siebie, a nie tylko zastanawiać się jak jeszcze możemy uprzyjemnic i ułatwić życie innym. Może to i jest trochę egoistyczne, ale jeśli same mamy się dobrze czuć i być szczęśliwe, a w sumie od tego powinno też zależec szczęscie bliskich, to musimy skupiać się bardziej na sobie i na swoich potrzebach. Jestem z Tobą! ;)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

no to teraz me:)
1. Przestać być choleryczką.
2. być spokojnym kierowcą, i nie używać klaksona z częstotliwością 3 razy na minutę.
3. Wyjechać z chłopakiem na wspaniałe wakacje
4. Rozwinąć swoje pasje
5. Wrócić do jeździectwa

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

no cóż tu dużo mówić, chciałoby się schudnąć i wrócić do figury sprzed ciąż, ale łatwiej mówić niż robić. No nie chcę się usprawiedliwiać, ale zazdroszczę osobom, które mają czas zadbać o siebie, chodzić na siłownię, że nie wspomnę o masażach ;)

Ja byłabym bardzo szczęśliwa gdyby w nowym roku udało mi się:
- zrzucić chociaż z 7 kg,
- wyjechać na narty po raz pierwszy w życiu i wtedy nauczyć się na nich jeździć (tylko gdzie ten śnieg :/ )
- w wakacje wysłać dzieci na kolonie i mieć trochę czasu tylko dla siebie i męża ;)

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

byc lepszym człowiekiem i zacząć realizować swoje marzenia. Jakieś 3 lata temu zrobiłam liste z marzeniami które chce zrealizować. I w kazym roku staram się po kilka realizować, czasami realizuje więcej ( bo sa łatwiejsze do spełnienia) czasem jedno. Grunt że lista się zmniejsza:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...