Skocz do zawartości
Forum

pieczenie po 3 zabiegu depilacji laserowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłabym wdzięczna jeśli na moje pytanie odpowiedziałaby specjalistka. Byłam po raz już kolejny (3) na zabiegu usuwania owłosienia na udach w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej. Wiem, że zabieg przeprowadzała Pani kosmetolog. Nie chcę pisać nazwy lasera, ale wiem, że wykorzystuje on 3 wiązki ( tak mówiły Panie wykonujące te zabiegi). Po pierwszych 2 zabiegach nie miałam żadnych efektów ubocznych i był widoczny efekt w postaci zmiejszenia się ilości odrastających włosków. Natomiast po ostatnim zabiegu (jestem już 2 dzień po piecze mnie skóra na zewnętrznej części jednego uda- w tym miejscu tez podczas zabiegu odczułam oparzenie, na co Pani kosmetolog powiedziała- ze widocznie głowica się nagrzała). Na skórze nie mam widocznych zmian, a ciepło odczuwane jest jakby głębiej. Czułam to wieczorem, po połowie dnia od zabiegu i przez cały dzisiejszy dzień. Rano zastosowałam panthenol w sprayu z apteki i żel chłodzący, po domu chodzę obecnie w krótkich spodenkach, żeby chłodzić tę skórę i staram się też więcej pić. To pieczenie nie jest jakoś bardzo dokuczliwie, ale jest odczuwane i martwię się, czy nie będzie to miało jakiś konsekwencji.....Czy Pani wykonująca zabieg zrobiła jakiś błąd? Nie chodzi mi o to, zeby iść się teraz kłócić, ale może kolejnym razem albo już nie będę powtarzała depilacji na tej partii ciała, albo też umówię się do kogoś innego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...