Skocz do zawartości
Forum

Mój facet ma małego penisa


Aleksadabra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak mało, widziałam kiedyś wpis na blogu, na którym było napisane ze jest to średnia dla mężczyzn w Azji. W Polsce średnia to jakieś 14 cm. Poza tym liczą się tutaj umiejętności a nie wielkość penisa.Facet posiadający dużego penisa również może być kiepski w te klocki. Poza tym jeśli tak naprawdę chciałabyś aby facet miał większego penisa to możesz mu podsunąć tabletki na powiększanie członka.

Odnośnik do komentarza

Co takiego działa? Wiesz co, on się stara i nasz seks jest fajny.Nie mogę napisać, że jestem niezaspokojna ale musisz mnie zrozumieć, ze czasami miałabym ochotę na dłuższą i intensywniejszą penetrację.Z poprzednim partnerem miewałam orgazmy pochwowe, z aktualnym tego nie doświadczyłam (wylacznie przez pieszczenie łechtaczki, ale na pochwowy raczej szansy przy takim penisie nie ma). Ogólnie on sam wie, ze ma malego i mówił, ze chcialby go powiekszyć. Nie wiem jakbym mu podsunęła takie tabletki, nie chciałabym go obrazić

Odnośnik do komentarza

Trudna sprawa, ale może znajdziesz jakiś delikatny sposób aby mu zasugerować...Znasz swojego faceta i powinnaś wiedzieć jak do niego trafić z tym problemem. Może po prostu zasugeruj mu, ze przeczytałaś o takich tabletkach i skoro mu to przeszkadza to może niech spróbuje.. .Sama kiedyś nie wierzyłam w ich działanie ale mój facet uparł się, żeby je przetestować i kupił sobie tabletki Penilarge.I o dziwo podziałały...Bo penis powiekszył mu sie o kilka centymetrów na pewno i nie było to jedynie wrażenie optyczne bo na pierwszy rzut oka było widać, że jest większy.

Odnośnik do komentarza

Cześć, natrafilem na twoj temat przypadkiem ale po części mnie dotyczy 😛

Nie ma ŻADNEJ możliwości aby wydłużyć sobie penisa, oczywiscie są operacje i zabiegi które to gwarantują ale efekt dotyczy tylko i wylacznie sprzętu w spoczynku. Można zwiększyć grubość/obwód obstrzykujac chyba sylikonem (oczywiscie u dr). Jeśli chodzi o tabletki to nie wierz w zadne reklamy, tabletki po prostu nie działają a mogą narobić sporo szkód. Wiem że łatwo się mówi tak przez internet, ale musisz o tym pogadac z chlopakiem. Inaczej chyba wiesz jak sie to skończy. Wracajac do sedna problemu, są różne zabawki wspomagajace chłopaków z tym problemem. Są np nakładki powiekszajace penis, do tego mają wypustki i inne bajery, tylko trzeba zwrócić uwage zeby byla to nakladka dobra jakosciowo i koniecznie z gumką na jajaca 😛 raczej nie chcialabys szukac tej nakladki po zabawie 😄 są też pompki,ale nie wiem na ile to działa. Są jeszcze pasy z miejscem na dildo, mozna wtedy działać raz tym, raz tym. Mam jeszcze jeden mały patent, "tadalafil", w moim przypadku gwarantuje to niesamowitą erekcje 😄 ale ta opcja tylko za zgodą i wiedzą chlopaka. Ogólnie ciężki temat ale trzeba to ogarnac na wczesnym poziomie bo potem będą z tego tylko problemy.

Odnośnik do komentarza

no poniżej 10cm to naprawdę mało. A Twój facet brał może sterydy na siłce ?. U mnie na siłce chłopaki którzy się koksowali mówią że zmniejszył im się penis od tego. Teraz biorą tabletki na powiększanie członka z tego co pamiętam o nazwie  maxorman twierdzą że pomagają i to skuteczne żeby parę centymetrów odbudować penisa i nawet powiększyć ponad rozmiar ich naturalny. Inaczej jak mówią musieliby małym flakiem nawalać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...