Skocz do zawartości
Forum

Kobieta zupełnie nie ma ochoty na seks


Calour

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś uprawialiśmy sex prawie co dziennie ale od roku nie moge jej zrozumieć zupełnie straciła ochotę na sex nawet nie potrafi o tym rozmawiać. Bardzo dziwią mnie jej wymówki czasami wydaje mi się ze wymyśla je na poczekaniu a to ze boli mnie głowa albo ze jestem głodna dzisiaj nie mam ochoty albo ze powie do mnie przecież miesiąc temu dostałeś. Dobija mnie to bardzo i nie wiem co mam z rym zrobic. Może ma ktoś podobny przypadek i wie jak sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza

Calour> pisałeś w innych tematach, że masz problem z erekcją i przedwczesnym wytryskiem, a więc czy na pewno jest problemem jej brak ochoty na seks?  Moze wygląda to tak, że ona nie chce Ciebie stawiać w niekomfortowej sytuacji w czasie współżycia, a może skoro i tak z tego seksu niewiele wychodziło to ona się zniechęciła? A może nie chce wprost powiedzieć, że to Ty jesteś problemem więc wymyśla wymówki? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Podejdź do tego ze spokojem bo wiele kobiet ma taki trudny okres za sobą. Nie jesteśmy robotami i to się zdarza. Rozmowa jest podstawą. Co może być powodem:
rutyna
hormony
tabletki antykoncepcyjne
zła dieta. mała aktywność
stres
przepracowanie

Chociaz najpopularniejszy jest ten pierwszy czynnik. Czy testujecie rózne sposoby na ożywienie życia intymnego? Warto jest na przyklad wypróbować sobie rózne zabawki erotyczne. Fajny jest również afrodyzjak Sex elixir.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki sam problem ;/ Z tym,że jestem kobietą. Zupełnie nie mam ochoty na seks z mężem. Bardzo mi na nim zalezy i nie chciałabym go stracić ale po prostu mi się nie chce i tyle.... Nie wiem o co chodzi bo nie jesteśmy przepracowani, żyje nam się dobrze. Jesteśmy w związku prawie 4 lata. Czy po takim czasie traci się ochotę na seks?
A i czy przetestowałaś ten afrodyzjak o którym tutaj piszesz?

Odnośnik do komentarza

Witaj,
po 4 latach wspólnego pożycia nie powinnaś odczuwać chęci na taki zastój 🙂
Zwłaszcza, jesli kochasz, jesli czujesz się kochana, jesli mąż Cie fiz. pociąga ...
Przyjmujesz jakies leki?
Robiłas badania hormonalne? Chodzisz do ginekologa? Badasz się regularnie?
najprościej jest zbadać sobie hormony, zrobić podst. badania.
Jesli to, jak zachowujesz się teraz, przeszkadza Tobie, jest w pewnym sensie anomalią, może zaburzyć Wasz związek ... Nie brałaś pod uwage tabletek na zwiększenie ochoty na seks? MI ginekolog poleciła libido therapy jak straciłam ochotę na seks po porodzie. Pomogly ją odzyskać.

Odnośnik do komentarza

No coś należałoby zmienić, bo ten stan rzeczy nie powinien trwać zbyt długo - bo w końcu stanie się destrukcyjny dla waszego związku.
Jeżeli chodzi o sex elixir zwany inaczej hiszpańską muchą, to również mogę polecić. W sensie, że pobudza libido. A gdy facet widzi, że masz większą ochotę na seks, to i on ma też większą ochotę na seks - działa to w naszym przypadku - zadziała i w Twoim. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Chłopie uwierz mi znam ten ból. U mnie celibat praktycznie trwał prawie rok czyli seks raz na miesiąc lub rzadziej. Jedyne co mogę tobie poradzić to znaleźć sobie na boku jakąś niedopieszczoną mężatkę albo spróbować z  feminam libido - ta specjalne mocne zioła z Ameryki Południowej na popęd dla kobiet można je rozpuszczać po uprzednim rozkruszeniu inaczej ten celibat tak da ci popalić że tak jak ja po prawie roku moja samoocena tak poleciała na pysk że sam zacząłem mieć problemy z erekcja na szczęście w porę trafiłem na te piguły i żona w końcu zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...