Skocz do zawartości
Forum

guzki przy infekcji intymnej


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pewien problem

po stosunku z partnerem niestety dostałam infekcji, najpewniej od przetarć. biorę już globulki dopochwowe albothyl oraz smaruje się clotrimazolem, bo do ginekologa niestety będę mogła pójść dopiero za parę dni. oprócz swędzenia i pieczenia zauważyłam, że w okolicach sromu oraz ogólnie na wargach sromowych mniejszych pojawiły mi się malutkie "guzki" ?, czerwone kulki (niektóre są białe, wyglądem przypominają afty) które bardzo pieką, np podczas oddawania moczu lub przy dotykaniu. błagam o pomoc co to może byc? wykluczam choroby weneryczne. czy jest to coś groznego, czy raczej normalne przy infekcji?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to może być, ale takie guzki nie są normą przy infekcji bakteryjnej czy grzybicznej, bardziej może jakiejś wirusowej, więc nie wiem czy jest sens stosowania tych leków na własną rękę, tym bardziej jak nie widzisz poprawy. 

Tak właściwie to powinnaś przerwać, bo jak za parę dni pójdziesz do gina, to wynik wymazu nie będzie wiarygodny. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Faceci mają lepiej, nawet nie mają objawów hpv, ale też będzie musiał być przeleczony. 

Ja też się nie spotkałam, ale wiem, że występie opryszczka płciowa, nie wiem czy jest trudna do wyleczenia. Pewnie tak się leczy, jak wargową, czyli tabletki i maści. 

Ale najpierw musisz mieć diagnozę lekarską, bo na forum możemy tylko gdybać. 

Jeśli to by była opryszczka, jak to wirus, może nawracać, ale nie musi, czytaj więcej w necie. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...