Skocz do zawartości
Forum

Korony zębowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór mam 24 lata i w marcu tego roku(2023) zostały mi założone korony zębowe na całą szczękę łącznie z leczeniem wydałem na to blisko 80tysiecy zlotych

W niedzielę czyli 09.07.2023 jedząc ugotowane jajko wypadła mi 1 z koron (ząb numer 7 z lewej strony u gory) dzień później (10.07.2023) pojechałem do kliniki i został on ponownie zacementowany dzisiaj jest 12.07.2023 godzina 22.36 i niespełna 30minut temu spadla mi ta sama Korona jedząc kanapki z szynką i serem 

Moje pytanie brzmi czy tak powinno być? Czy jest to normalne ?

Niestety nie zawsze będę mógł ta klinikę odwiedzić nie chciałbym sytuacji w której spada Korona a ja będę mógł ją założyć dopiero za powiedzmy rok czy nawet dłużej niestety nie znalazłem w internecie aktualnych forum na ten temat stąd moje pytanie do was

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Czy to jest normalne? Nie, to zdecydowanie nie jest normalne. Dobrze wykonana i zamontowana korona, prawidłowo użytkowana powinna wytrzymać w dobrym stanie co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście lat! Twoja jest do wymiany po kilku miesiącach i lekarz nie widzi w tym nic dziwnego? Polecam skonsultować się ze specjalistą w innym gabinecie. Ze swojej strony mogę bardzo polecić Scandinavian Clinic, robiłam tam koronę jakieś 4 lata temu i do tej pory wygląda jak nowa. Jem wszystko i nie boję się, że ząb ukruszy mi się przy twardych produktach

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...