Skocz do zawartości
Forum

czy moge byc w ciazy?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, zaczne od tego ze w ciagu ostatnich 3 miesiecy moje cykle trwaly 28,30,35 dni. Okolo 4 dni temu, czyli na dniach kiedy powinnam spodziewac sie juz okresu doszlo do zblizenia miedzy mna a chlopakiem, w wannie. Wlozony zostal jedynie poczatek penisa, jeden raz. Nie wiem czy doszlo do wydzielenia sie preejakulatu stad tez moje obawy. Na dodatek 3 dni temu zaczelam odczuwac silne mdlosci, jednak towarzyszy mi duzy stres i sama nie potrafie sobie tego przetlumaczyc stad tez moje pytanie. Robilam nawet test ciazowy ale pewnie za szybko choc w dniu spodziewanego okresu. Teoretycznie dni plodnych nie powinnam miec, z racji ze obserwuje sluz ale w takiej sytuacji nic nie jest pewne. czy jest czego sie obawiac? popadam w taka paranoje ze nawet test ciazowy mnie nie przekonuje.
z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i podzielenie sie doswiadczeniami

 
 
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, juzia napisał:

No to jak test cię nie przekonuje, to nikt tu na pewno tego nie zrobi. Na przyszłośc polecam mechanicznie zabezpieczać się za pomocą diafragmy dopochwowej Caya

 Chyba nigdy nie miałem kobiety z takim "urządzeniem". Jak myślisz,  zda to egzamin przy długim i dość grubym penisie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...