Skocz do zawartości
Forum

Zdrada po 2 latach i 7msc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 27 lat.Poznalem prawie 3 lata temu dziewczyne (22lata) ktora miala problemy rodzinne.Wyprowadzilismy sie razem na wynajem i jest taka sprawa ze wszystko bylo ok kochalem ją a ona mnie dopoki pol roku temu jakos zaczlismy sie prawie codziennie klocic o znajomych , zabraniala mi z kolega na piwo wyjsc ,wszystko mi zabraniala ,pretensje miala ze zle ubrania wyprawalem albo nie ta przyprawe dalem . Potem coraz bardziej i bardziej mi robila pretensje raz to mnie szarpala w domu i nie pozwolila mi wyjsc z mieszkania a ja chcialemm wyjsc zeby sie odstresowac gdy byla klotnia .Jakies 3 miesiace temu zapisala sie do szkoly zaocznej i poznala tam takiego kolege ktory jest w jej wieku (22) i zaczela sie z nim spotykac ,zapraszala go do naszego mieszkania nic nie mowiac mi o tym.Mowila ze oni sie tylko ucza i przychodzil jej pomagac w nauce ? Caly czas zakazywala mi pic a 2 tyg temu bylismy u mojej rodziny na weselu to az wrecz nachalnie mi wciskala alkohol a na nastepny dzien po weselu zadzwonila na policje ze jestem ponoc agresywny a taki nie bylem tylko chcialem isc spac . Jeszcze po weselu wstala wczesnie rano i pojechala do tego faceta a potem jak przyszla to kazala mi sie wynosic ,darla sie na mnie i ogolnie .Mielismy wynajem na umowie na pol .Ja powiedzialem ze ja zostaje to nastepnego dnia ona wyrpwoadzila sie ? Co chwile na policje mnie zglaszala i obgadywala mnie swojej rodzince jaki to ja jestem najgorszy ze nie sprzatam ,nie gotuje a to nie prawda bo ja gotowalem caly czas a ona nawet nie umiala obiadu zrobic ani ubrac rozwiesic.Poswiecalem sie jej , cieszylem sie jak moge ja przytulic ,spedzic z nia czas a ona mi takie cos zrobila ? W lipcu by bylo 3 lata ? Boli mnie to cholernie co ona mi zrobila i na policje dzwonila co chwile zamiast to sobie wyjasnic miedzy soba to nie to wolala na policje mnie zglaszac ?

Co ja mam zrobic czy ona pozaluje tego i wroci do mnie czy mam to jakos przebolec i zapomniec o tym ? ???

 

Jeszcze dodam ze dziewczyna cierpiala na Bordeline i nie brala potem tabletek a przed zdrada mi gadala ze to ja powinienem sie leczyc ?

Pomozcie 

Odnośnik do komentarza

Od borderki trzeba uciekać jak najdalej, dlatego dobrze się stało, że sama Cię zostawiła, bo Ty byś tego nie zrobił, osoba z tym zaburzeniem bardzo uzależnia partnera, mimo, że robi mu krzywdę, niszczy psychikę, ten by przy niej tkwił do u..... śmierci?

Moze nawet przydałaby Ci się terapia, żebyś wybił sobie ją z głowy i potrafił stworzyć normalną relację z nową dziewczyną. 

 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2023 o 15:47, ka-wa napisał:

Od borderki trzeba uciekać jak najdalej, dlatego dobrze się stało, że sama Cię zostawiła, bo Ty byś tego nie zrobił, osoba z tym zaburzeniem bardzo uzależnia partnera, mimo, że robi mu krzywdę, niszczy psychikę, ten by przy niej tkwił do u..... śmierci?

Moze nawet przydałaby Ci się terapia, żebyś wybił sobie ją z głowy i potrafił stworzyć normalną relację z nową dziewczyną. 

 

A na jaką terapie bym musial sie zapisac bo ciagle mi sie sni i dalej za nia tesknei ? Gdzie mam sie zapisac ? 

Odnośnik do komentarza

Ja nie znam się na terapiach, ale i tak najlepiej psychiatra wskaże w jakim nurcie powinna być prowadzona. 

Powie też, czy jest dla Ciebie wskazana, bo jak masz tylko takie objawy, to jest szansa, wg mnie, że sam sobie z czasem poradzisz. 

Bo to, że się śni, to jeszcze nic strasznego, jak się budzisz od razu patrz w okno, przez to zapomina się sen, choć pewnie nie zawsze. 

Jak przychodzi Ci na myśl, to kieruj je na inne tory, a jak już o niej, to mów sobie, że dobrze się stało i dlatego masz szansę wrócić do "żywych"... 

Jak po roku od zerwania się nie pozbierasz, to odwiedź psychiatrę, przy okazji więcej dowiesz się o uzależnieniu od toksycznego związku. 

Edytowane przez ka-wa

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...