Skocz do zawartości
Forum

Mam problem z marihuaną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 21 lat i niestety w tym wieku zmagam się z uzależnieniem od marihuany, mieszkam sam i mam strasznie dużo nawyków oraz wspomnień z nią wspomnianych, tym bardziej, że dzięki niej tylko dałem radę wyjść z poprzedniego uzależnienia od narkotyków twardych, ale z tym problemem się już nie zmagam, a przechodząc do szczegółów, zauważyłem że jak nie zapale to siedzę bez emocji i przeglądam telefon, a gdy jestem już w stanie to najwyżej pogram na komputerze albo posłucham muzyki,także  zamykam się od dłuższego czasu w sobie na wszystko i wszystkich oraz zatrzymałem się w czasie, jestem twórca swoich problemów, nad którymi się użalam i płaczę, potrafię nie odzywać się do rodziny po miesiąc czasu bojąc się odebrać później od nich telefon, stałem się strasznym syfiarzem, a kiedyś do brudu czułem obrzydzenie, nie czuje satysfakcji z niczego przez co olewam swoje pasje i zainteresowania, również nie potrafię rozmawiać z ludźmi jak kiedyś, bo się do nich praktycznie nie odzywam, na koniec chciałem tylko dodać, że nie umiem wydostać się z tego nałogu i potrzebuje jakiejś porady, chciałbym wrócić do siebie i zacząć żyć na nowo, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Artystabezweny napisał:

nie umiem wydostać się z tego nałogu i potrzebuje jakiejś porady, chciałbym wrócić do siebie i zacząć żyć na nowo, pozdrawiam

Dobre, że zauważasz problem, że przyznajesz iż miękkie narkotyki tez uzależniają. 

Jeśli nie umiesz sam sie wydostać z nałogu to proponuje poszukać pomocy w Monarze. 

INFOLINIA czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-18:00:
574 734 814

Możesz tez udać sie do psychiatry, który skieruje Cię na leczenie. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...