Skocz do zawartości
Forum

Arthrotec- tu znalazłąm pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny posiadam  dwa opakowania tabletek  które zostały mi z mojego udanego zabiegu 
i chetnie je odsprzedam osobie w trudnej sytuacji życiowej. Leki są orginalne 
posiadam paragon zakupu oraz skuteczne. Mi pomogły wiec pomoga i Tobie. 
Mozna je stosowac dyskretnie w domu bez nadzoru lekarza. Udziele informacji 
jak je stosować oraz poprowadzę Cię w dniu kuracji tak aby zabieg zakonczył sie sukcesem. 
Kontakt 512-204-079

20230401_154918[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Cytat Napisal nie zarejestrowany Zobacz post
dziewczyny posiadam takie oto zestawy tabletek zagraniczne (cholenderskie 75mg)oraz polskie 50mg. Tabletki są naprawdę skuteczne bo sama je stosowałam będąc w 9tyg i bardzo mi pomogły. Dziś czuje wielka ulgę że wszystko się udało więc tobie również się uda. Leki są orginalne w aptecznych blistrach w oryginalnym opakowaniu w raz z ulotka. Posiadam paragon apteczny
cena 250za zestaw. Kontakt 512-204-079 justyna.
Ps. Dziewczyny uważajcie na oszustów i zawsze prościej sprzedającego o zdjęcie tego co wam oferuje z aktualną data obok
 
To ogłoszenie Justynki z portalu medyczka.pl Bez komentarza:)))))))

Jeżeli którakolwiek z Was potrzebuje tych tabletek niech idzie do reumatologa lub wyśle starszą babcię, mamę bądź sąsiadkę. Lek jest na receptę i oryginalnie stosowany w objawowym leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów oraz reumatoidalnego zapalenia stawów, dostępny w Polsce kosztuje ok 40 zł. zależnie od apteki.

Zanim zaczniecie go stosować w celach poronnych, dla własnego bezpieczeństwa  skonsultujcie się na stronie organizacji https://womenhelp.org/pl/ . 

Jest to forma wywiadu lekarskiego, gdyż istnieją przeciwwskazania co do przyjmowania leku.

Dziewczyny, przede wszystkim lepiej zapobiegać niż abordować. Myślcie przed.

 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...