Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe bóle podbrzusza


Paulina1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Pisze tutaj bo już nie wiem co robić,może ktoś z was miał taki problem i pomoże mi podpowiedzieć co i w jakim kierunku zbadać, generalnie boli mnie podbrzusze codziennie przez 4 miesiące, boli z obu stron, na wysokości jajników i troszeczkę wyżej, bol jest taki skurczowy, promieniuje do pachwin, raz silniejszy raz lżejszy, może nawet mogę to ująć w ten sposób, ze czuje jakbym miała jakieś ciało obce w tych częściach, bo czuje taki dziwny nacisk, ucisk, bardziej kiedy leże niż wstaje. Badałam się już u ginekologa, dokładniej u dwóch, mówią ze ginekologicznie wszystko w porządku, od jednego dostałam skierowanie na laparoskopię w kierunku diagnozy endometriozy, ale gdy poszłam do tego co robi laparoskopię mówi ze według niego to nie jest endometrioza. Mam tez często zapalenie pęcherza/ cewki moczowej, ale badanie moczu w porządku, robiłam 4 razy usg, wszystko jest w porządku, morfologia, CRP i OB w normie, mam tylko powiększone eozynofile, ale norma to 0,39 tys/ul a ja mam 47 tys/ul, a w zakresie procentowym eozynofile w normie, za tydzień mam kolonoskopie, bo każdy z lekarzy mówi żeby to zrobić, bo mi się należy, ale mi się nie wydaje ze to mogą być jelita, bo jeśli chodzi o inne objawy jakiekolwiek z układu pokarmowego nie mam, może czasami gdy zjem to kłucie w żołądku, ogólnie mam tez bóle w plecach takie różne kłucia ale to już chyba jest z nerwów, nie wiem co robić bo ten bol jest uciążliwy i nie da sie z tym normalnie życ, czy ktoś miał podobny problem?:( 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...