Skocz do zawartości
Forum

Ile razy dziennie mężczyzna może uprawiać seks?


Gość mimimi

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co to jest i nie mam żadnego pojęcia do jakiego specjalisty można sie zwrócić, chyba do urologa. ale to na pewno nie jest normalnie... my z moim kochanym uprawiamy seks dziennie ile chcemy, nie ma problemu i nigdy się nie narzekał nikt z nas na coś. musisz go naprawić do lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość blebleble

czy możliwe jest że ze zmęczenia mężczyzna bardzo szybko dochodzi? bo u nas jest ten problem że mąż jak wraca z pracy,jest bardzo zmęczony i chcemy się kochać to bardzo szybko dochodzi a rano jak jest wypoczęty to i po 20 minutach nie może dojsć

Odnośnik do komentarza

Kurczaczku masz rację lepszy jeden raz a długi niż kilka bardzo syzbkich. Co do tego czy zmęczenie wpływa na szybkość dochodzenia to wydaje mi się że tak. Mój były też tak miał ze jak był zmęczony po pracy to bardzo szybko dochodził...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka4

Jeśli chodzi o ilość razy dziennie to wydaje mi sie ze nie da sie na to odpowiedziec, bo na przyklad moj chlopak raz moze 5 razy pod rzad a raz to w ogole nie ma checi ja tak samo, takze to zalezy czy czlowiek to lubi czy zmeczony jest czy nie i jeszcze wiele czynnikow moze na to wplywac

Odnośnik do komentarza

no to dobrze i nalezy się cieszyć a nie martwić... Ja tam szczerze powiedziawszy do długodystansowców nie naleze. Kiedy owszem lubiłam długo się kochać a teraz jednak wolę kilka razy a krócej

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Ja problemu niemam z moja ukochana, gdzy sie spotkamy mozemy to zrobic 4 razy w ciagu 6 godzin a stosunek serdnio trwa 40 minut, zalezy wszystko od partnerki, z bylymi stosunki trwaly ok 8-15 minut, niewiem dlaczego taka roznica, necz na 2 dzien troche bola ale miesnie tam wszystko w porzadku.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak leży ;)

Zupełnie pod rząd: mogę z dwa razy z dosyć krótka przerwą z 10 minut nawet. Robiłem kiedyś 3 czy 4 w takim maratonie ale to już robiło się bolesne i nieprzyjemne.

W ciągu dnia: nie biłem rekordów ile się da ale normalne spokojne 4 razy z kilkugodzinnymi przerwami to tak na spokojnie. Być może dało by się 5,6 czy 7 ale to przecież nie sport, to już zdecydowanie za dużo. Wolałbym codziennie po razie niż w jeden dzień 7 ;)

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, że im bardziej obfity wytrysk tym wiecej czasu potrzeba na regeneracje.
Czasem jest tak, że faktycznie nie ma ochoty i się zasłania(w tym wieku to do 3dziennie to nawet przeciętni dobijają).
Zawsze możesz tak po 10 min pogłaskać tu i tam(cos ala grzeczny chłopiec xD) i obserwować jak reaguje. Natury nie oszukasz;)

Odnośnik do komentarza

mój był chciał się kochać 5-6 razy dziennie ale nie oszukujmy się zarówno kobietę jak i mężczyznę to boli. Obecny mój partner ma 30 lat i kochamy się 3 -4 razy dziennie, 2 razy w odstępach po 15-20 min. Kocha się bardzo mocno dlatego po 3 razach mnie już bolą miejsca intymne... ale dla informacji - ilość nie oznacza jakości :) jestem zadowolona ze swojego pozycia;)

Odnośnik do komentarza
Gość Nickodemoos

Czytając posty, zwłaszcza te z niedowierzaniem, napiszę i ja kilka słów.
Jak faceta kręci kobieta to może wiele, po nocnej imprezie, robiliśmy to 10 a może kilkanaście razy, aby się obudzić w południe i poprawić jeszcze raz czy dwa........Później się ożeniłem ....i ogień zgasł. Więc to ile facet może zależy, też od kobiety....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...