Skocz do zawartości
Forum

Kryptowaluty


Gość losannosan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość losannosan

Dzienny handel bitcoinem oznacza, że otworzysz i zamkniesz pozycję w ciągu jednego dnia handlowego – dzięki czemu nie będziesz mieć żadnej ekspozycji na rynku bitcoinów z dnia na dzień. Oznacza to, że unikniesz opłat za finansowanie z dnia na dzień na swojej pozycji. Ta strategia może być dla Ciebie, jeśli chcesz czerpać zyski z krótkoterminowych ruchów cen bitcoina i może umożliwić Ci maksymalne wykorzystanie dziennej zmienności ceny bitcoina.

 
 
Odnośnik do komentarza

W rzeczywistości przechowywanie monet w portfelu kryptowalut jest naprawdę ważne, ale co, jeśli nie masz nic do trzymania? W takim przypadku powinieneś kupić sobie trochę kryptowaluty i www.bitconnect.co/pl/bitiq/ może ci w tym pomóc.
Kiedyś kupowałem kryptowaluty tylko na giełdach takich jak Binance i OKEx, ale tam cały proces trwa zbyt długo, na powyższej usłudze mogę kupić kryptowalutę w zaledwie 5 minut.

Odnośnik do komentarza

Sama ostatnio zastanawiałam się, czy nie rozpocząć swojej przygody z kryptowalutami i znajomy doradził,  zgłosiła się do jakiejś firmy, która będzie w stanie mi to ułatwić. Widziałem, że tutaj https://eazybot.pl  można skorzystać z automatycznego bota, który pozwoli na lepszy start w tej branży. Dajcie znać, co wy uważać na ten temat.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...