Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z dziewczyną przy jej problemach zdrowotnych


kirk

Rekomendowane odpowiedzi

Kikr, szkoda, że tak wyszło, no ale tu chodzi o jej zdrowie, na pewno tesknicie i jest Wam przykro ale jeszcze pewnie bedziecie mieli siebie dosyc jak juz bedziecie razem. Postaw na jej zdrowie. Pomysl z wyjazdem do niej nawet na weekend jest fajny tylko faktycznie chodzi o finanse. Mysle ze powinienes poczekac po nowym roku na pewno przyjedzie nie zalamuj sie i nie poddawaj motywuj ja ze bedziesz mial dla niej niespodzianke za ten dlugi czas rozlaki

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś być chyba ze stali, żeby to na Ciebie nie wpłynęło. Wiadomo czekałes, planowałeś, miałeś tyle pomysłów na ten wspólny czas a tu nagle nic z tego. Kazdy by się podłamał. Postaraj się jednak nie okazywac jej tego podłamania. To prawda, że wszystko w Waszym związku kręci się teraz wokół niej i tego co ona czuje i dopóki nie będzie pewności, że ona czuje się naprawde dobrze i wyszła z depresji to rozłożenie sił się nie zmieni. No nie jest łatwo, nie ma co ukrywać, ale o to właśnie chodzi w walce o miłość, żeby walczyć. Trzymaj sie ciepło i Wesołych Świąt, mimo wszystko. W końcu najwazniejsze, że między Wami jest dobrze i wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Informuj nas co sie zmienia, ale wiesz, moze Nowy Rok zacznie sie lepiej, zobaczycie sie i to bedzie znak, ze Wasze zycie sie zmnienia, a niewiadomo kiedy planuje wyjechać?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Kirk, ale ja nie rozumiem... przecież tak dobrze się między Wami układało, rozmawialiście dużo i miło, nawet podteksty były, to co się stało? A wiesz tam doktorkiem się nie przejmuj, pewnie jest miły, bo taka jego praca, a ona może Ci to mówi, bo chce, żebyś był zazdrosny, żeby sprawdzić jak bardzo Ci zalezy. Wierz mi, że dziewczyny z tym wzbudzaniem zazdrości to czasem mają nierówno pod sufitem, w kółko jakieś testy robią. No nic, nie przejmuj się i zaufaj swojemu uczuciu i jej. Nie łam się, nie teraz!

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

może to i lepiej bo psychicznie już coraz słabiej ze mną bardzo się przejmuję nie mogę żyć normalnie a ja nie chce tak ja również chce być szczęśliwy, zresztą powiedziała mi żebym sobie szukał innej baaardzo mnie to zabolało ostatnio często sprawia mi ból bo jest taka chłodna i stonowana piszę do niej że ją kocham a Ona zostawia to bez odzewu eh pieprzyć to wszystko ...

Odnośnik do komentarza

faktycznie nie fajnie na pewno jest Ci i przykro i ciezko bo wiele emocji kosztuje Cie cala ta sytuacja zwlaszcza ze w tej chwili nie wiesz na czym stoisz. Moze dac sobie kilka dni spokoju zeby odetchnac i przemyslec wszystko i zapytac jej co dalej jakie sa szanse dla WAS

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Oj kirk, jesli ona sprawdzała Twoje uczucia to oblałes ten test po całości... jak mogłeś jej powiedziec, że masz tutaj kogoś?! Przecież to oznacza, że przez ostatni czas jak byliście tak blisko to była ściema. Trudno będzie Ci teraz odbudować to zaufanie. Jesli Ci na tym jednak zalezy to powinieneś zacząć od przeproszenia i wytłumaczenia jaka jest sytuacja. Wracamy do punktu wyjścia. Teraz ona mówi Ci to samo co przed miesiącem, kiedy zacząłes tu pisać. Coś się musiało stać, coś zachwiało jej wiarę w Was... Daj jej kilka dni odetchnąć, oboje przemyślcie sobie wszystko a potem chyba czas na szczerą rozmowę, podczas której sporo powinno sie wyjaśnić. Powiedz jej wtedy o tym oszustwie i zapytaj jak to jest z tymi jej wielbicielami i ile to dla niej znaczy a potem zapytaj ile Ty dla niej znaczysz. Nie daj się tylko wciągnąć w te jej głupie gadanie, że powinieneś mieć "normalną dziewczynę".

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...