Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z dziewczyną przy jej problemach zdrowotnych


kirk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wierze, że będzie jak w bajce, ale znając Wasza burzliwą przeszłośc i problemy, które były, powinieneś być też trochę realistą i być przygotowany emocjonalnie i nie tylko na to, co się może stać - na pogorszenie nastroju, na spowolnienie postępów, na wynik operacji... Optymizm jest jak najbardziej na miejscu, ale nie zapominaj o ważnych aspektach tej całej sytuacji i bądź gotowy na wszystkie ewentualności. Myślę, że ona by tego oczekiwała.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

oczywiście nadal wszystko jest możliwe jednak dostrzegam postępy i dzięki temu myślę bardziej optymistycznie Ona również to dostrzega czuje się lepiej jej myśli funkcjonują inaczej, ważne jest nastawienie lekarze jej mówią że będzie chodzić, oczywiście Ona się tak nie nakręca jak ja ale cieszy ją mój optymizm

Odnośnik do komentarza

Witajcie dawno tu nie udzielałem ale też nie było takiej potrzeby żeby tu pisać bo między nami się układało całkiem dobrze Ona jest od 5 dni po operacji zaraz po niej kiedy miała jeszcze trochę siły napisała mi że wszystko ją boli i że płacze z tego bólu ale lekarze mówili że jest dobrze, że tak powinno być więc ogólnie po co pisać? No więc o to że ja chyba jednak wykituje jestem kłębkiem nerwów i stresu a jestem młodym facetem po prostu to wszystko ten cały wyjazd ta choroba to na mnie niesamowicie zmieniło stałem się innym człowiekiem a najgorsze jest to że boje się iż ona nie doceni tego chociaż w sumie nie wiem czy jest co doceniać eh czuję się strasznie...

Odnośnik do komentarza

taak znowu przerwa tygodniowa w odzywaniu, nie wiem jak to będzie sam już powoli tracę nadzieje ;/ według mnie ja w to wszystko angażuję się zdecydowanie bardziej niż Ona i bardziej to przeżywam nie podoba mi się bo tracę grunt nie wiem czego się spodziewać bardzo pragnę czegoś normalnego zjada mnie zazdrość kiedy widzę pary całujące się idące za rękę śmiejące się a ja co? od roku gadu gadu i nic więcej myślę o niej dzień w dzień a Ona potrafi się nie odzywać nie wiadomo ile to mnie bardzo boli czuje się niedoceniony chciałbym czegoś normalnego to mnie chyba przerasta naprawdę mi ciężko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...