Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 10dni nie mam okresu, wcześniej chorowałam ( wysoka gorączka, wymioty biegunka ) i brałam antybiotyk (3 dni). Do teraz nie widzę żadnych objawów okresu, dziś miałam bardzo dużo śluzu. Czy to może być ciąża ? Współżyłam 3 razy, zawsze w prezerwatywie i zawsze sprawdzana po.

Odnośnik do komentarza

Okres może się spóźniać z różnych powodów, niekoniecznie od razu musi to być ciąża. Choroba, podróż, stres nawet, takie m.in. mogą być powody. Poczekaj jeszcze trochę, dla pewności zrób test. Jeśli się zabezpieczaliście to powinno być wszystko ok. Chociaż są skuteczniejsze metody niż prezerwatywy. Ja na przykład przeszłam na tabletki drovelis i dużo pewniej się czuję. Nic mi się nie spóźnia, wszystko jak w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Gość Veltronic1

Ultraczuly test ciążowy wykonałam 11 dni po planowanym okresie ukazał wynik negatywny. Zastanawiam się czy moje pierwsze razy na siłowni + choroba mogą powodować dalsze opóźnienia okresu. 

Czy jest możliwość ze organizm „przeskoczył” jeden cykl? Mam wrażenie ze pojawiło mi się jajeczko jak przy owulacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...