Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych przy staraniach o dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne , razem z partnerem postanowiliśmy starać się o dziecko . Moje pytanie brzmi do was czy moge teraz od tak sobie odstawic tabletki ? Czy jeżeli zostały mi przepisane na 3 miesiące wziąść wszystkie i wtedy dopiero zaprzestać ich brania? Bardzo proszę o szybką poradę, gdysz z moich wyliczeń dzien płodny wypada mi(28-29) 30 listopada :D

Odnośnik do komentarza

Tak mam już męża:)Z początku planowaliśmy dziecko za rok-dwa lata dopiero i gdy zaczełam brać tabletki coś nas tknęło by już teraz zrobić sobie dzidziusia:D:D:D Myślę , że wezme te tabletki co mam do końca i wtedy dopiero zaczniemy się starać o dzidziusia:)A jutro kupie sobie ten kwas foliowy ...
Dziękuję za odpowiedzi :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to nieźle :) Nie tracice czasu. Fajnie, że macie już takie mozliwości, że stać Was na dziecko. ja ciągle próbuję ustabilizowac swoje życie na tyle, by móc sobie pozwolic na powiększenie rodziny...

Niektóre kobiety pisza, że po tabletkach trudniej zajść w ciąże, inne, że łatwiej, bo organizm pracuje na szybszych obrotach, gdy przestaje się brać tabletki. Ja na Twoim miejscu gdybym chcia ła starac się o dziecko to wzięłabym tylko obecne opakowanie do końca i już nie zaczynałabym kolejnego. Bo po co? Jesli chodzi o przerwanie zażywania tabletek to można zrobić to w każdym momencie, nawet w połowie opakowania, ale wtedy od razu będzie plamienie, więc łagodniej będzie poczekac do końca opakowania.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!!! :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...