Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się moich kompleksów?


Gość m...3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pewien problem. Od jakiś 2 lat mam straszne kompleksy. Miewam momenty w których czuję się piękna, lecz następnego dnia potrafię płakać. Wczoraj był sylwester. Robiłam sobie z koleżankami zdjęcia i nagrywałyśmy filmiki. Bardzo fajnie się bawiłam, lecz po tym jak poszły przeglądałam je. Widoczny jest mój największy kompleks czyli wysokie czoło. Jak jakaś zwariowana oglądam po tysiąc razy te zdjęcia, przewijam nagrania na moment ze mną . Jestem strasznie zła, bo wystarczy, że bym czapkę ubrała. Mam mnóstwo takich zdjęć gdzie patrzę tylko na siebie i widzę same kompleksy. W 2019 roku ciągle odsłaniałam czoło i po prostu nienawidzę tych zdjęć, a robiono mi ich bardzo dużo. Rodzice powiesili je w salonie i jestem zmuszona je oglądać. Nie wiem co zrobić. Mam może z 2 rzeczy które w sobie lubię, ale nie mają znaczenia. Na zdjęciu widzę tylko wielkie czoło i cienkie włosy. Kilka lat temu miałam duży trądzik i brałam Izotek czego skutkiem są wypadające włosy. Niestety lekarz mówi, że musza same przestać wypadać. Moje koleżanki są przeciwieństwem i mają piękne włosy i małe czoła. Przez to nienawidzę robić zdjęć. Gdy ktoś je zrobi nawet moi rodzice od razu biorę telefon i patrzę jak wyszłam. Mam już tego serdecznie dosyć. Jak będę miała 19 lat planuję zrobić sobie operacje czoła, lecz to za kilka lat i niestety jest bardzo droga. Mam 15 lat, lecz strona nie pozwoliła mi tak zaznaczyć Proszę o jakieś rady Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo skupiasz się na wyglądzie, a jak wygląda kwestia Twojego wnętrza? Lubisz siebie za to jaka jesteś wewnętrznie: za zachowanie, postepowanie, poglądy, usposobienie i charakter? Jak oceniłabyś w skali 1-10 swoje poczucie wartości? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...