Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów


Gość Ania4333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania4333

Co możecie polecić na problem wypadania włosów? Wiele produktów przetestowanych, ale ostatecznie nic nie dało jakiś ciekawych efektów na dłużej. Czy zostaje mi tylko wizyta u lekarza czy możecie jeszcze coś fajnego mi polecić?

Odnośnik do komentarza

U mnie pomogła zmiana szamponu na bardziej naturalny. Teraz stosuję szampon konopny https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-szampon-konopny-z-cbd-i-prebiotykami-300ml który skutecznie oczyszcza skórę głowy, ale i odżywia ją. Ten dodatkowo jest z prebiotykami, przez co jeszcze lepiej dba o naskórek i uniemożliwia namnażanie się bakterii.

Odnośnik do komentarza
Gość ZiajaPaulina
W dniu 1.12.2021 o 15:47, Gość Julka napisał:

U mnie pomogła zmiana szamponu na bardziej naturalny. Teraz stosuję szampon konopny https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-szampon-konopny-z-cbd-i-prebiotykami-300ml który skutecznie oczyszcza skórę głowy, ale i odżywia ją. Ten dodatkowo jest z prebiotykami, przez co jeszcze lepiej dba o naskórek i uniemożliwia namnażanie się bakterii.

A może dieta odpowiednia i suplementacja witaminami (merz Special)

Odnośnik do komentarza
Gość GraziaMagotka
W dniu 21.12.2021 o 03:12, Gość ZiajaPaulina napisał:

A może dieta odpowiednia i suplementacja witaminami (merz Special)

Ja właśnie tak zrobiłam. Skonsultuj się z dietetykiem co jeść i jak, do tego zapytaj czy ta suplementacja może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość MilenkaZ
W dniu 30.01.2022 o 14:43, Qlimkchak napisał:

Mi sie sprawdził szampon na bazie nagietka, mleczka pszczelego, witaminy E, mięty pieprzowej, pantenolu i betainy.

oprócz szamponu ja polecałabym dodatkowo suplementację drażetkami merz special. Pomaga na włosy

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2022 o 05:56, Gość MilenkaZ napisał:

oprócz szamponu ja polecałabym dodatkowo suplementację drażetkami merz special. Pomaga na włosy

ja na lepsze odżywienie skóry zaczęłam brać te draże i sama jestem ciekawa efektów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...