Skocz do zawartości
Forum

Okulista Warszawa


Gość Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dobrego okulistę, to możesz znaleźć go na stronie internetowej https://vidiummedica.pl/dystrofie-rogowki/ na której ja znalazłam lekarza specjalistę, który zajmuje się leczeniem mojej dystrofii rogówki. Wiem, że ta klinika okulistyczna jest w Krakowie oraz w Warszawie. Przyjmują tam lekarze-specjaliści, którzy zajmują się leczeniem różnych schorzeń oka, takich jak właśnie dystrofia rogówki, astygmatyzm itp. Bardzo polecam Ci skorzystanie właśnie z ich usług. Pozdrawiam! ?

Odnośnik do komentarza

Mieszkam pod Warszawą w Otwocku i długo jeździłam do stolicy żeby zbadać wzrok. Ale od kiedy przyjaciółka poleciła mi gabinet okulistyczny pani Małgorzaty Gruchoły i Anny Rzeczkowskiej https://www.okulistaotwock.com.pl/oferta bez zawahania zmieniłam zdanie. Nigdy nie uważałam, żeby wizyta u okulisty należała do czegoś przyjemnego, nie znoszę jak ktoś mi dotyka okolic oczu, a co gorsza coś mi zakrapla, ale teraz nie mam z tym problemu. Panie okulistki są bardzo rzeczowe, delikatne i empatyczne. Konsultacje są w super cenach, a atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna! 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Chciałam podzielić się moim doświadczeniem z kliniką okulistyczną Libermedic. Miałam tam niedawno badanie wzroku i muszę przyznać, że byłam zadowolona z wizyty. Lekarka była bardzo miła, kompetentna i wykazała się dużą wiedzą na temat zdrowia oczu. Przeprowadzone badanie było bardzo dokładne, a lekarka szczegółowo wyjaśniła mi wyniki i zaproponowała najlepsze rozwiązania. Personel kliniki okulistycznej był również bardzo pomocny i uprzejmy. Gorąco polecam tę klinikę każdej kobiecie, która dba o zdrowie swoich oczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...