Skocz do zawartości
Forum

Gość l...9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od stycznia biorę tabletki anty o nazwie Diane35 ginekolog mi je przepisał ze względu na trądzik, ale również chciałam brać tabletki anty. Miałam wykonywane badania krwi, jak również usg pochwy, na usg Pani lekarz mi powiedziała że widać mały torbiel, ale żebym się tym nie przejmowała bo jak biorę tabletki to może to zniknąć samo. Kazała mi przyjść za jakieś 2/3 miesiące na powtórzenie badania usg pochwy żeby sprawdzić czy torbiel zniknęła. Całkiem mi to wyleciało z głowy, miałam cięższy okres w życiu. Dzięki tabletkom, które przepisał mi lekarz okres mi się wyregulował, było wszystko w porządku. Ale od września zaczęło pobolewac podbrzusze, jakby ciągle bolał ly mnie jajniki. Nie miałam żadnych stanów zapalnych ani nic. Jakiś czas temu pojawił mi się okres i trwał aż dwa tygodnie i był bardzo obfity i bolesny. Po okresie miałam jeszcze parę dni takie lekkie plamienie, a teraz mam brązową wydzielinę, bez zapachu, bez świądu, kompletnie nic. Nie wiem dlaczego miałam aż takie długie krwawienie, i co mam robić. Czy to może być wina tego torbielą? Wykonać ponownie badanie USG? A może wina jest w tabletkach anty i lekarz powinien mi przepisać inne? Może wykonać jakieś konkretne badania? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...